Простіше кажучи, закінчилось кохання. При інших обставинах вони б давно же розлучилися, але ніхто не хоче сам тягнути на собі цей борг і економити ще більше.

39-річна квартирантка Марія має доньку і чоловіка. Їхня сім’я живе у квартирі чоловікової рідні у непростих умовах. Зі слів Марії вони вже давно не люблять один одного і все, що їх зараз об‘єднує — це донька і кредит. Коли вони мали змогу купити квартиру, то одразу ж використали її, проте не задумалися над відсотками, які потім вилізли боком. Пара усвідомлювала, що прийдеться економити на багатьох речах, але в реальності все було важче. Зараз Марія потрапила нелегку ситуацію з якої не бачить виходу.

Читайте також Нещодавно мій кращий друг запросив мене на своє весілля. Однак це було запрошення для мене одного, без дівчини.

На даний момент жінка не знає, що робити далі. В душі, як і в житті — безлад. Несподівано один для одного пара стала, ніби незнайомцями. Їм залишилось платити за квартиру 12 років, що не є малою цифрою. А Марії, коли вони нарешті погасять кредит виповниться 50 років, більша половина життя вже буде позаду. І справді, як так довго віддавати борги, якщо вони прожили таким життям 4 роки і це не принесло нічого хорошого.

Простіше кажучи, закінчилось кохання. При інших обставинах вони б давно же розлучилися, але ніхто не хоче сам тягнути на собі цей борг і економити ще більше.
Жінка взагалі не розглядає варіанту, щоб піти з квартири, бо на її плечах не лише вона, а ще й її спільна дочка з чоловіком. На думку Марії ця ситуація неправильна. Як це виселити жінку з дитиною з квартири? Її чоловік розуміє, що якщо покине квартиру, то так чи інакше буде змушений вносити гроші за кредит, а ще потрібне нове житло, а якщо закохається в когось? Загалом, цей варіант явно не найкращий для нього, бо піде набагато більше витрат.

Вона ж бачить тільки один вихід, а саме: закрити кредит і розлучитися. Їй би хотілося, щоб чоловік просто залишив їх з дитиною у квартирі, але виплачував кредит також. Жінка думає, що швидше за все він на таке не погодиться, бо при таких обставина це невигідно для нього. І виходить, що вони живуть разом, як чужі люди.