Перейти до вмісту

Просуванню кар’єрними сходами можуть заважати деякі помилки.

Часто  сміливі експерименти, що стосуються зовнішнього вигляду можуть мати зворотній ефект.  Ось лише частина найпоширеніших б’юті-проколів, які безумовно можуть зіпсувати вам кар’єру,

Занадто сильна засмага

Не важливо, що саме призвело до того, що ваша шкіра стала кольору стиглого апельсина — солярій, автозасмага або неправильний відтінок бронзера. Якщо ви справляєте враження дівчини початку нульових, знайте, просування кар’єрними сходами у вас не буде. Сучасні роботодавці зацікавлені у тому, щоб просувати людей зі смаком, особливо це стосується тих професій, які вимагають спілкування з людьми.

Що робити

Спочатку змийте цей моторошний колір. На допомогу вам прийдуть скраби і відбілюючі маски. Якщо все ж таки вирішите скористатися автозасмагою, то наносьте засіб лише на тіло, обличчя краще не чіпати. Підрум’янити щічки можна правильним відтінком бронзера, його варто підбирати з такою ж ретельністю, як і тональний крем. Колір повинен бути лише на кілька тонів яскравішим за ваш природний і йти у золото, а не у жовтизну.

Неприродні брови

Коли брови вийшли на перший план і почали вважатися основним акцентом на обличчі та майже головним аксесуаром у всьому образі, кількість дівчат різного віку, що малюють над очима чорні лісові кущі, зросла до катастрофічних масштабів. Графічні, густі — вони личать не усім.

Що робити

Відвідати фахівця, який підбере вам правильну форму і прибере усе зайве або, навпаки, домалює (або наростить) те, що відсутнє. Майте почуття міри, у іншому разі вас неправильно зрозуміють, розцінивши надто густі брови не як данину моді, а як поганий смак.

Штучні вії, губи, зуби, волосся

Чудово, якщо ви знаєте слабкі сторони своєї зовнішності і методично їх виправляєте, доводячи до досконалості те, що не було таким спочатку. Роботодавцю не важливо, чи природні у вас губи, чи ні, чи справжні вії або їх густота йде разом з макіяжем, йому важливо розуміти, що ви вмієте адекватно дивитися на речі і тверезо оцінювати ситуацію. Крім того, у нашому суспільстві головними є стереотипи з приводу дівчат з губами на усе обличчя і довжелезними віями — у цьому випадку ваша яскрава зовнішність може бути корисною іншим, менш примітним, претендентам, які претендують на цікаву вам вакансію або посаду.

Що робити

Попросити близьку людину, але краще фахівця, адекватно оцінити ступінь природності вашого тюнінгу. Якщо хоч щось одразу кидається у очі своєю неприродністю — геть.

Брудне волосся

Мабуть, це найбільша помилка, якої лише можна припуститися. Вважаєте брудне волосся — це просто брудне волосся? Ні, роботодавець його розцінить однозначно і не на вашу користь: якщо вона не прагне охайно виглядати на роботі, то це для неї не є важливим. Тобто, вона не зацікавлена у роботі, тоді…

Що робити

Помити волосся. Нічого додати.

Яскравий макіяж

Яскраві губи, темні очі, рум’яна і контуринг — у такому вигляді можна піти на вечірку (але краще не треба), але точно не до офісу. Зазвичай, у робочій обстановці такий вигляд не викликає ані найменшої симпатії, навіть якщо у вашому офісі і немає дрес-коду.

Що робити

Змити усю цю косметику і звернути увагу на пастельні та натуральні відтінки. Молочний, золотий, бежевий, каштановий і далі за списком. Макіяж у стилі nude, до речі, також вітається, але, врахуйте, що все ж таки занадто “голим” обличчя не має бути. Нехай на віях буде туш, на щоках ледве помітний рум’янець, а на губах приємного відтінку помада.

Читайте також: Свиняча вирізка-дуже ніжне і смачне м’ясо.

Акрилові нігті

Ми, звичайно, віримо, що їх більше ніхто не робить, і усі вже перейшли на приємну міні-довжину, але не сказати про цю помилку було б неправильно. Не робіть цього. Ніколи. Довгі нігті лопатою, та ще й яскраво-червоного кольору нікого не прикрашають і відлякують оточуючих.

Що робити

Відвідати гарний салон, де вам приберуть це неподобство, а потім зроблять нігті гарними. До речі, якщо у вас недовгі нігтики, то фарбувати ви їх можете у будь-який колір.