Перейти до вмісту

Протирання обличчя кубиками льоду: користь та протипоказання

Протирання обличчя кубиками льоду, особливо після напруженого трудового дня або з ранку після пробудження, освіжає.  Лід дозволяє позбутися набряків, зменшує почервоніння і заспокоює подразнення. Ви можете використовувати кубик льоду, як тільки помітите, що з’являється почервоніння, це зупинить запалення тканин. Ефект від процедури буде набагато ефективнішим, якщо заморозити лід з відварами трав вийде натуральний тонік, який скоротить пори і зробить шкіру більш гладкою і рівною.

Ми розповімо вам, як правильно робити і використовувати кубики льоду

Звичайну формочку для льоду заморозьте в холодильнику приблизно на 8-12 годин. Дістаньте 1-2 кубики і протріть чисте обличчя.

Читайте також: В’ялені помідори на зиму

Головне — не тиснути кубиком льоду на обличчя, не затримуватися на одній області, рухатися по масажних лініях. Час процедури визначається індивідуально, але він не повинен бути більше 5 хвилин, новачкам вистачить декількох секунд.

Також можете використовувати кубики льоду тільки для зони навколо очей. Дерматологи радять  вести кубик льоду в марлі (бажано з настою ромашки або кави) від внутрішнього куточка очей до скроні або прикладати кубики на повіки у вигляді компресу.

Протипоказання

Процедуру з кубиками льоду можна робити тільки при відсутності відкритих пошкоджень шкіри. Не рекомендується протирати обличчя льодом при куперозі, ранах.