Фахівці рядять не допускати поширених помилок при поцілунках. Про це далі.
Несміливий вчинок
Не варто бути надто боязкою – пасивність або нерішучість може бути сприйнята як небажання цілуватися, а не кокетство. Відповідай на поцілунок, будь, так би мовити, залучена в процес.
Занадто багато язика
Не те щоб його не повинно бути зовсім, але не потрібно пропихати його в рот партнера так, ніби він зібрався туди переїхати. Язик повинен бути пряністю, а не основною стравою. Коли його занадто багато, у партнера може виникнути відчуття, що він жує медузу. Доповни поцілунок ніжними дотики язика до язика і губ партнера.
Слиняве море
Делікатний момент, що й казати. Варто уникати їжі, яка провокує слиновиділення безпосередньо перед поцілунком. А на лимони навіть не дивись.
З широко відкритими очима
Це, звичайно, справа смаку, але деяким цілуватися з людиною, яка витріщається на тебе немигающим поглядом, здається дещо… ніяково. Під час поцілунку люди хочуть розслабитися, їм не хочеться ставати об’єктом макрозйомки.
Читайте також: Поради, які допоможуть вам ефективно вивести плями з одягу.
Тільки без рук
“Руки по швах” – це не про поцілунки. Руки дані для обіймів, а еволюція відставила великий палець, щоб ти могла ніжно покласти його на вилиці свого коханого, коли ваші губи з’єднані. А якщо серйозно, то підключай руки: обіймай і погладжуй.
Поспіх не потрібний
Люди цілуються заради процесу, а не результату. Та й який там результат? У поцілунку можна висловити величезну гаму почуттів і емоцій, які ти відчуваєш до людини. Швидкий зім’ятий поцілунок може залишити неприємний осад незацікавленості.
У всьому блиску
Навіть якщо блиск для губ приємно пахне, зовсім не факт, що і на смак він виявиться таким же апетитним. Так що краще цілуватися “неозброєною”. Липкі губи, які ялозять по його обличчю, не доставлять радості нікому з вас.