Перейти до вмісту

При поцілунку краще підключати і руки, щоб обіймати.

Фахівці рядять не допускати поширених помилок при поцілунках. Про це далі.

Несміливий вчинок

Не варто бути надто боязкою – пасивність або нерішучість може бути сприйнята як небажання цілуватися, а не кокетство. Відповідай на поцілунок, будь, так би мовити, залучена в процес.

Занадто багато язика

Не те щоб його не повинно бути зовсім, але не потрібно пропихати його в рот партнера так, ніби він зібрався туди переїхати. Язик повинен бути пряністю, а не основною стравою. Коли його занадто багато, у партнера може виникнути відчуття, що він жує медузу. Доповни поцілунок ніжними дотики язика до язика і губ партнера.

Слиняве море

Делікатний момент, що й казати. Варто уникати їжі, яка провокує слиновиділення безпосередньо перед поцілунком. А на лимони навіть не дивись.

З широко відкритими очима

Це, звичайно, справа смаку, але деяким цілуватися з людиною, яка витріщається на тебе немигающим поглядом, здається дещо… ніяково. Під час поцілунку люди хочуть розслабитися, їм не хочеться ставати об’єктом макрозйомки.

Читайте також: Поради, які допоможуть вам ефективно вивести плями з одягу.

Тільки без рук

“Руки по швах” – це не про поцілунки. Руки дані для обіймів, а еволюція відставила великий палець, щоб ти могла ніжно покласти його на вилиці свого коханого, коли ваші губи з’єднані. А якщо серйозно, то підключай руки: обіймай і погладжуй.

Поспіх  не потрібний

Люди цілуються заради процесу, а не результату. Та й який там результат? У поцілунку можна висловити величезну гаму почуттів і емоцій, які ти відчуваєш до людини. Швидкий зім’ятий поцілунок може залишити неприємний осад незацікавленості.

У всьому блиску

Навіть якщо блиск для губ приємно пахне, зовсім не факт, що і на смак він виявиться таким же апетитним. Так що краще цілуватися “неозброєною”. Липкі губи, які ялозять по його обличчю, не доставлять радості нікому з вас.