Перейти до вмісту

Причини, чому сучасні люди передчасно старіють

Фастфуд

Якщо ви не уявляєте свого життя без шкідливої, але такої смачної їжі, то зайвих кілограмів і передчасного старішання уникнути не вдасться. Набряклість тканин обличчя, виражена в’ялість і сухість шкіри, деформація контурів, бляклий колір обличчя — лише деякі наслідки любові до фастфуду.

Смартфон і соцмережі

Поки ми спимо разом з ґаджетами, наукова громадськість сперечається про шкоду і користь синього світла, яке вони випромінюють. Його вплив вивчено не до кінця, а ось за чим дійсно потрібно стежити — це за навантаженням на очі і за позою. Згадайте, наприклад, своє стандартне положення зі смартфоном у руках: спина і шия зігнуті, голова спрямована вниз. Усе це так чи інакше впливає на шкіру.

Читайте також:

Спосіб життя

Ви сова і полюбляєте не спати вночі, а вдень почуваєтеся сонними? Це не кращим чином позначається на якості життя, а також шкодить шкірі. Річ у тім, що у шкіри теж є свій ритм життя. Вночі активуються усі клітинні процеси, тому, коли ви розважаєтеся вночі на вечірці або сидите за комп’ютером, біоритм шкіри порушується.

Читайте також: Що їсти, щоб споживати достатньо кальцію

Засмага

На людей, які любить лежати на пляжі і проводити багато часу у солярії чекають суха стоншена шкіра, багато зморшок, подразнення і почервоніння. Надмірне захоплення сонячними ваннами є небезпечним для здоров’я.

Офісна робота

А чи знали ви, що робочий день біля монітора від 7 годин щодня робить жінку старшою у середньому на 6-9 років? У косметологів навіть є такий термін — комп’ютерне обличчя (з темними колами під очима, сухою подразненою шкірою і очевидними зморшками) та індича шия.