Перейти до вмісту

Причини, виникнення зморшок. Дотримуючись цих простих правил ви забудете про них, як про страшний сон.

Вважається, що наша шкіра починає старіти після 25 років. Однак перші, ранні зморшки на лобі з’являються набагато раніше. Це не прив’ядання шкіри, а результат живої міміки людини – звички хмуритися або примружуватися. Зморшки на чолі не з’являються раптово з нізвідки – як правило, це розтягнутий у часі процес, на який впливає безліч факторів. І вік – далеко не єдина причина їх виникнення.

Згідно з дослідженнями, виникненню зморшок сприяють і харчування, і вибір мила, і навіть щоденні звички. Якщо знати, як правильно обрати щоденний догляд, продукти і змінити звичний режим, можна відтягнути утворення зморшок і надовго зберегти свіжий вигляд обличчя.

Ці поради вам допоможуть у боротьбі за солодість шкіри, дотримуючись їх, ви забудете, що таке зморшки надовго.

1.Нестача сну призводить до зневоднення шкіри

Дослідження свідчать, що якщо ви пропустили хоча б одну повноцінну ніч сну чи постійно спите менш ніж 5 годин на добу, водний бар’єр знижується і захисні можливості шкіри знижуються. Тобто, вона не може відновлюватись під час сну, так як по-перше мало сну, а по-друге мало води в організмі.Гарний відпочинок — ключ до омолодження та росту нових клітин. Поставте його на чільне місце в житті — і надовго залишайтеся із сяючою шкірою.

2.Причиною появи зморшок є нестача антиоксидантів

Життєвоважливими елементами для красивої шкіри є вітаміни А, С, Е та калій. Радимо вам їсти більше овочів, особливо моркви, кабачка, помідорів і зелених листяних овочів. А тако корисно вживати оливкову олію, продукти які містять в собі цинк та калій.

Читайте також:Чай від застуди. Імбирний із яблуками. Рецепт правильного приготування.

3.Вживання червоного м’яса провокує виникнення зморшок на обличчі

Данські спеціалісти визначили, що жінки, котрі часто вживають червоне м’ясо, більш схильні до утворення зморшок на обличчі. А до того ж смажене м’ясо призводить ще й до діабету. Та рішення є: споживати менше смаженого м’яса, а обирати його варіант на парі та супи. Як і їсти більше фруктів.

4.Довготривалі гарячі ванни та жорстке мило також шкодять шкірі обличчя

Жорстке мило змінює pH-баланс шкіри, призводить до її почервоніння та сухості, і, відповідно, до передчасного старіння шкіри. Взагалі не бажано використовувати мило для лиця, щоб очистити його, краще використовувати гель, підку або мус. Радимо замінити такі нещадні засоби на більш делікатні варіанти.

5.Монодієти пришвидшують процес старіння

Суть монодієти: виключити з раціону всі продукти, окрім одного. Так, в організмі порушується баланс жирів, вуглеводів та білків, що і знижує здатність шкіри до самовідновлення. Як свідчать дослідження, для здоров’я шкіри жінок необхідні вуглеводи, а чоловіків — білки.

6.Нестача білків не дає змоги клітинам шкіри самостійно відновлюватися

Знову ж таки, медики стверджують, що якщо ви сядете на жорстку дієту й організм не одержуватиме достатньої кількості білків, шкіра втратить еластичність й буде швидше вкриватися зморшками. Вона не зможе сама відновлюватися. Тут допоможе колагенове відновлення, проте воно не зрівняється із користю від природних білків.

Так, звісно, позбутись зморшок можна і хірургічним втручанням, але для чого, якщо можна доглядати за собою та вживати вітаміни і воду. Так ви точно забудете, що таке зморшки і почуватиметесь набагато впевненіше та краще.