Перейти до вмісту

Причини, які вказують, що потрібно снідати протягом першої години після пробудження.

Пропускаючи сніданок відразу після підйому, можна знайти безліч виправдань: бракує часу, нема апетиту тощо. Але краще не пропускати вранішній прийом їжі, адже він має найбільший вплив на вашу продуктивність.

Вживання їжі впродовж першої години після пробудження є нормальним явищем. Однак дехто з нас снідає під час добирання до офісу, або навіть після цього. Ще 10-30% людей взагалі пропускають сніданок.

Завжди знаходяться виправдовування, чому  не снідаємо одразу після пробудження. Ми можемо поспішати або просто не бути голодними, але користь сніданку впродовж першої години після пробудження дуже велика. Якщо ви можете цього дотримуватись, то кожен ваш день буде продуктивним та щасливим.

Ось що відбувається з вами, коли ви снідаєте одразу після пробудження:

1. Коли ви їсте впродовж першої години після пробудження, відбувається регулювання вашого рівня цукру та інсуліну в крові, а також “запускається” обмін речовин.Якщо ж сніданок наближається за часом до обіду, то організм перестає ефективно виконувати свою функцію.

Це важливо, якщо ви хочете втратити вагу або навіть зберегти її. Адже коли ці процеси відбуваються в організмі, ви отримуєте необхідні енергетичні ресурси, які забезпечуватимуть продуктивність протягом всього дня.

Читайт також:Чому потрібно бути та спілкуватись з людьми, які вас поважають.

Коли ви спите, обмін речовин сповільнюється, тому що ваше тіло має небагато вимог. З’їдаючи сніданок впродовж першої години після прокидання, ви запускаєте термогенез (метаболічний процес перетравлення їжі і транспортування поживних речовин). Але якщо ви не снідаєте, тоді вам у будь – якому випадку захочеться їсти ввечері, а тому і буде збільшуватись вага. Ви будете доїдати те, що не з’їли зранку.

Отож, щоб метаболізм працював на повну силу, ви не повинні забувати про ранковий прийомі їжі.

2. Якщо ви не снідаєте впродовж першої години після пробудження, ви більше схильні до споживання їжі із низьким вмістом поживних речовин або висококалорійні продукти.Коли ж снідаєте протягом години, ви автоматично відганяєте почуття голоду, яке в свою чергу, веде боротьбу з переїданням протягом усього дня.

Нема сумнівів, що у кожного з нас був такий період, коли ми не мали часу на сніданок, тому чекали обіду. А, отже, під час нього, скоріш за все, споживали калорійну та із низьким вмістом поживних речовин їжу. Саме сніданок допомагає відігнати відчуття голоду і протистояти переїданню протягом всього дня.

3. Дослідження показали, що сніданок після пробудження покращує настрій і когнітивні функції протягом дня.
Деякі дослідження показують, що споживання їжі протягом першої години після пробудження покращує настрій, тому що ваш мозок одразу отримує необхідні поживні речовини.А мозок, у свою чергу, дозволяє покращити чіткість, підвищує пам’ять та покращує когнітивні здібності.Таким чином, у вас також поліпшується пам’ять, ви краще сприймаєте інформацію.

Висновок:
Інколи важко снідати впродовж першої години після пробудження — може не вистачати часу, або ви можемо не відчувати голоду. Але коли ви робите вибір на користь сніданку, то заряджаєте свій розум і тіло енергією на весь день. Головне – це взяти собі у привичку. Якщо робити це систематично, тоді ви не будете помічати, коли самі будете хотіти їсти зранку. І одразу побачите зміни в кращу сторону. Дбати про себе потрібно завжди і навіть ця маленька звичка допоможе вам у цьому.