Перейти до вмісту

Прикро, коли палки в колеса вставляють найрідніші люди

 

Із дружиною ми жили в квартирі моєї мами. Обоє працювали, збирали гроші, відкладали, в результаті за кілька років ми накопичили суму, достатню для того, щоб вкластися в будівництво – залишилося почекати близько року і віддати решту суми.

Але в один момент мамі довелося продати ту квартиру, де ми живемо, і я попросився тимчасово пожити у моєї бабусі. Вона дала свій дозвіл. Так ми прожили протягом трьох місяців, але одного разу, завдяки моїй тещі, все зруйнувалося.

Справа в тому, що вона здружилася з моєю бабусею і стала налаштовувати її проти нашої родини.

Одного разу прийшовши з роботи я побачив свою тещу, яка прийшла в гості до моєї бабусі. Не знаю, що вона цього разу наговорила їй, але в той вечір бабуся вигнала нас з своєї квартири.

Ми намагалися з нею поговорити, але бабуся була непохитна у своєму рішенні. У підсумку ми були змушені піти з її дому. Йти нам було нікуди. Нав’язуватися родичам дружини не було сенсу, всі були проти нашого шлюбу і не хотіли допомагати нам. З ними теж теща попрацювала.

Читайте також: Наречений, не змінює своєї думки, стоїть на своєму і каже, що не варто брати чужу дитину у дім, потрібно жити лише для себе.

Вона ще перед весіллям пообіцяла, що за будь-яку ціну розлучить нас, от і старається з усіх сил.

У результаті нам допоміг мій батько, давши трохи грошей на те, щоб ми змогли зняти квартиру на кілька місяців. Що робити після цього – ми не знаємо, тому що майже всі гроші йдуть на сплату кредиту по квартирі, а протриматися нам залишилося ще чотири місяці. В результаті тепер дружині доводиться працювати понаднормово, а я змушений піти на нічний підробіток.

Прикро, коли палки в колеса вставляють найрідніші люди…