Припиніть погоню за тим, хто краще вас, а знайдіть того, хто буде вашою другою половинкою!

Важко людям догодити. Нам завжди всього мало.

Часто, коли людина отримує те, чого бажала так довго, просто втрачає до цього інтерес. Бажання чогось пропадає, а тоді починається знову нова боротьба та гонка за нову ціль та мету.

Сучасні технології лише підвищують споживацьке суспільство, яке завжди прагне чогось нового і нового. Все це наслідок сучасного суспільного укладу: ми хочемо того, чого у нас немає.

А вся біда полягає в тому, що зараз це трансформується і на стосунки між людьми. Нас приваблює щось недосяжне та те, на що накладена заборона.

Ми не думаємо про те, як збудувати міцні та здорові стосунки. Ми стали егоїстичними істотами, які прагнуть нових вражень.

Читайте також Засолений кріп на зиму.

Коли на нашому шляху зустрічаються успішні люди, чи ті, які можуть нас чимось зацікавити, ми одразу розпочинаємо погоню за увагу цієї людини. Рідко хтось зважує за і проти таких стосунків, адже тут людина бачить лише мету, і не звертає уваги на перешкоди.

І от, коли бажана здобич на гачку, коли ми досягаємо бажаного, ми просто втрачаємо інтерес, сенс життя. Нам потрібна нова погоня за іншою здобиччю. Весь цей час ми не думали про те, як побудувати стосунки, наш розум затьмарило бажання домогтися свого.

Згодом навіть той, хто здавався непокореною вершиною, стає для нас не достатньо хорошим. Тоді ми думаємо про те, що можемо покорити будь-кого.

Тому що любов до когось тепер стала захопленням когось. Тепер мета не просто любити, а змусити когось полюбити тебе. Ось чому багато хто з нас втрачають інтерес до тих, хто готовий заради нас на все.

Все це через власний егоїзм, ми хочемо отримати все найкраще, що існує в цьому світі. А потім такі люди залишаються наодинці з власними трофеями, які вже давно не в їхніх руках.

В голові лише спогади і картання себе, адже ми не вічні, і сенс життя полягає не в тому, щоб знайти найкращого чи найкращу. Людина будує стосунки з тим, з ким їй комфортно. З ким ти можеш бути собою і відчуваєш спорідненість.