Притча про добрі стосунки.

Дивується злісна господиня щастю сусідки. Каже, як так може бути все гладко, як може бути таке щастя, доброта і турбота, після стількох років життя разом.  Заздрить. Каже чоловікові:
– Піди, глянь, як у них так виходить, щоб усе гладко і тихо.
Прийшов той до сусідського будинку, причаївся під відкритим вікном. Спостерігає. Прислухається. А господиня якраз порядок в домі наводить, шуршить, старається. Вазу дорогу від пилу витирає. Раптом задзвонив дуже голосно телефон. Жінка відволіклася та почала говорити по телефоні, а вазу поставила на краєчок столу,. Але тут її чоловікові щось знадобилося в кімнаті і так швиденько біг,  що зачепив він вазу, та впала і розбилася надрібні осколки.
– Ох, що зараз буде! – думає сусід. – Моя  мене б  вже так насварила і не говорила б місяць зі мною.

Читайте також:Ваші вії втомлюються від щоденної косметики. Відновлення вій, як ніколи буде корисним для вас.

Підійшла дружина, зітхнула з жалем, і каже чоловікові:
– Пробач, любий. Я винна. Так невдало вазу поставила.
– Що ти, мила? Це я винен. Поспішав і не помітив вазу.
– Що ти? Не винен ти. Це я була неуважна. Хай, як то кажуть, буде на щастя!
Боляче защеміло серце у сусіда. Прийшов він додому засмучений. Дружина до нього:
– Щось ти дуже спритно. Ну що, подивився?
– Так!
– Ну і як там у них?
– У них кожен винен. Ось тому і не сваряться. А ось у нас всі і завжди праві.

В принципі, практично у кожної людини є своя власна думка, як і свій погляд на все, що відбувається в цьому світі. Однак, це зовсім не повинно створювати вам якісь проблеми для того, щоб уважно вислухати точку зору, що відрізняється від вашої, і навіть постаратися зрозуміти і, можливо, навіть і прийняти її.

Саме така манера спілкування і поведінки з оточуючими вас людьми допоможе вам бути завжди комунікабельними, та розширить ваш кругозір. Тільки надто обмежені і навіть твердолобі люди, просто-напросто бояться і терпіти не можуть чути ту думку, яка в корені відрізняється від їхньої власної думки.