Ваші вії втомлюються від щоденної косметики. Відновлення вій, як ніколи буде корисним для вас.

 

Всі ми хочемо густі, довгі, підкручені вії, які не потрібно буде щодня малювати, але при цьому завжди виглядати гарно. Але відростити їх — часом та ще задачка. Ось кілька порад, як відновити ріст вій.

Якщо ви використовували занадто багато хімічних засобів на повіках, то біля основи росту вій могли утворитися рубці, з якими навряд чи вдасться щось зробити.

Але якщо пошкодження не таке значне, можна відновити ріст за допомогою таких дій:

Уникати агресивного впливу

Оскільки постійне тертя є однією з причин втрати вій, варто бути делікатними в догляді. Знімайте макіяж з очей спеціальними щадними засобами та не тріть очі, варто тільки намочити ватний диск міцеляркою, прикласти і трішки потримати, доки наш макіяж не впитає миючий засіб сам.  Витираючись рушником, акуратно прикладайте його до очей.

Читайте також:Для любителів суші пропонуємо вам салат Філадельфія, це любов з першого дотику.

Сироватки для росту вій

Існує безліч продуктів для росту вій. Шукайте у їх складі живильні речовини, такі як касторова олія, мед і вітамін Е, для захисту і стимулювання росту волосся. Звісно можна й приготувати сироватку власноруч, вдома, але для цього потрібно знати правильний рецепт.

Правильна косметика

Якщо ви хочете зайнятися відновленням вій, краще на певний час відмовитися від нанесення декоративної косметики. У разі потреби віддайте перевагу гіпоалергенним продуктам, оскільки алергія теж може проявлятися випадінням вій.

А ще буде корисним не спати обличчям у подушку і використовувати шовкову маску для сну. Так і вії не травмуватимуться під час сну від тертя подушкою, і шкіра навколо очей буде захищена.

Відновлюйте свої війки та милуйтесь своїм відображенням у дзеркалі.