Притча про мрії. Мріяти потрібно правильно!

Один чоловік  кожного дня ходив і бурчав, чому він бідний і не має нічого. Щодня мріяв про краще життя. Йому не подобався той дім, де він жив, одяг, який носив. Одне слово, йому не подобалось все, що його оточувало. І він часто задумувався про те, чому хтось має все, про що можна тільки мріяти, чому саме вони, а не я і взагалі як вони це мають, а в нього немає нічого.
– От якби в мене був гарний дім, вродлива жінка,розумні діти, багато грошей, то я був би щасливий, – думав чоловік цілими днями.
І одного разу зустрівся він з чарівником.
– Я чув твої думки, – сказав чарівник, – і готовий допомогти тобі. Скажи, що ти хочеш і я все виконаю.
Чоловік дуже зрадів. Спершу він не повірив у своє щастя.
– Невже так буває?! Просто попросити і все здійсниться? Напевно ти захочеш чогось натомість?
Але чарівник відповів, що йому не потрібно нічого.
– Ти просиш так давно і, напевне, добре знаєш, що тобі потрібно. Просто попроси – і все з’явиться.
– Чудово, – зрадів чоловік, – мені потрібен великий гарний дім, красуня-жінка, але щоб вміла добре куховарити і була дуже добра. А ще я хочу, щоб у мене завжди було багато-багато грошей і я ніколи не відмовляв собі ні в чому..
– Добре, – відповів чарівник, – лягай спати. І коли прокинешся завтра вранці, усе це в тебе буде.
Так і сталось: чоловік прокинувся у великому пречудовому будинку і його зустріла усміхнена красуня-дружина, яка приготувала сніданок. Усе було пречудово. У банку було відкрито рахунок на його ім’я, який весь час поповнювався. Спершу чоловік ніяк не вірив у таке щастя, він був просто у захваті.
Минав день за днем, місяць за місяцем, а в його житті нічого не змінювалось. Він запитував себе, чого ще можна хотіти, бо ж у мене все є, але, попри це, відчував, що жаданого щастя так і не знайшов. І знову покликав чарівника.
– Чому я нещасний, хоча маю все? – запитав чоловік, коли чарівник знову прийшов до нього.
– Я виконав усі твої забаганки, то ж тішся своїм щастям.

Читай також:Закуска з лаваша і яєць. Рецепт.
– Не можу: у величезному домі мені самотньо. Красуня-жінка не тішить мене. І гроші, яких я так прагнув, не дарують мені радості. Скажи мені: чому?
– Ти просив у мене дім, але не просив тепла і затишку в ньому. Ти просив у мене жінку, але не просив любові і розуміння. Ти просив у мене грошей, але не просив свободи, сили і радості, – відповів чарівник.
Чоловік дуже зрадів.
– Дякую, я все зрозумів, – сказав він. – то дай усе це мені.
– То якщо ти зрозумів, то йди і зроби все сам, – мовив чарівник і зник.
Зранку чоловік прокинувся у своєму старому домі, сам – без жінки і грошей. Але зате тепер він знав напевно, чого хоче насправді.

Чосто бувають такі історії, що ми не знаємо насправді чого хочемо. Всі кажуть іти і добиватись своїє мрії.

Мрії? А яка вона? Чи вона справді вартує зусиль? Чи принесе вона нам радість?

Мріяти потрібно розумно. Не можна багато хотіти не зробивши нічого. Для того, щоб все у вас в житті було все добре, для цього потрібно докласти багато зусиль. Йти впевнено до того, в чому впевнений. Добиватись цілі не зважаючи на ні що. Не можна тільки говорити, треба діти. Тільки працею можна добитись вершин.

Хочете багато гроше? А навіщо вони вам? Що вони вам принесуть? З якою ціллю ви їх добиваєтесь?

На ці питання потрібно мати відповідь. Якщо ви ще не з’ясували це, тоді вам варто задуматись. Спочатку потрібно визначитись у собі. Розібратись чого насправді хочете і тоді впевнено крокувати до поставленої цілі.