Перейти до вмісту

Притча, яка змусить задуматись над своїми вчинками. Розмова Ісуса з сатаною.

Одного дня сатана та Ісус зустрілися. Сатана щойно прийшов до раю, сміявся і сміючись, сказав: «Щойно я взяв для себе світ, повний людей там. Я їх використаю сповна, я знаю, що вони не втримаються. Вони всі пропащі, грішні!»

«Що ти з ними зробиш?» – Ісус запитав.

«Ах, мені буде весело з ними, – сатана відповів. Я навчу їх, як виходити заміж і розлучатися, як ненавидіти і зловживати один одним, щоб навчилися напиватися, курити і, звичайно, я навчу їх, як придумати й робити зброю та бомби, щоб знищили один одного. Я буду гарно проводити час!»

«Що робитимеш, коли втомишся?» – Ісус запитав його.

«А я їх вб’ю» сатана сказав з видом, сповненим ненависті та гордості.

«Що ти за них просиш?» – Ісус запитав.

Читайте також:Найсмачніші трюфелі, приготовлені власноруч.

«Ах, Ти хіба любиш тих людей. Вони недобрі, навіщо Ти хочеш їх врятувати. Ти бережеш їх, а вони ненавидять Тебе. Вони будуть плакати перед Тобою, вони клянуться Тобі, але вб’ють Тебе. Ти любиш тих людей?»

«Скільки?» – Ісус знову запитав.

Сатана подивився на Ісуса і відповів: «Вся Твоя кров, сльози і життя».

Ісус сказав: «Все готово! І Я плачу таку ціну».

Примітка:

Смішно, як легко ненавидіти Бога, а потім дивуватись, чому світ йде до біса.

Смішно, як хтось може сказати «Я вірю в Бога» і слідує за сатаною.

Як часто ми навіть не задумуємось чи це ми правильно чинимо, чи ні. Не задумуємось чи це б одобрив наш дорогоцінний Ісус. Чинимо зло навіть не задумуючись про ого наслідки. І вс це для чого? Щоб повеселити сатану?

В будь –  якій ситуації потрібно 5 разів подумати ніж зробити щось погане. Задумуватись над поганими вчинками та старатись їх виправляти. Ставати на світ істинний та правильний. Любити ближнього та допомагати. Любити Бога і робити добро навколо.