Перейти до вмісту

Приворот погубив не одну долю

«В Україні є чимало людей, наділених певними силами, які беруться за «чорнушні» справи. І дуже добре треба подумати, чи дійсно вам це потрібно. Приворот – це той же пристріт або, як кажуть в народі «порча». Тому, якщо ви хочете отримати хворого та бідового чоловіка, то приворожіть його.Про те, яким страшним лихом є любовні привороти, розповідає по-дільська цілителька Марія:
– Ще за моєї молодості хлопець ходив до дівчини, любив її, і вона від нього народила двоє дівчаток. Але одружитися не захотів і покинув її. А заміж узяв іншу дівчину. Першого травня одружився, а рівно через рік його вбили в його ж садку. А вдова його донині живе, але не має щастя ні вона, ні її дитина. Дівчинка вийшла заміж, але толку немає. А тато покійного просив сина: “Не сватай цю дівку, візьми ту, якій зробив дітей”. Не послухав. Він то помер, йому все одно. А діти і внуки мучаться. Причаровані довго не живуть. До десяти років, не більше. І якщо порчі не зняти, все переходить на дітей.
– А що відчуває причарований?
– Таку нудьгу, що не витримує. Тому багато хто й помирає, або сам щось собі робить. Отак ходив, ходив чоловік, і раптом повісився. А через що – ніхто не знає. А є такі, що з лікарень не виходять, медики нічого не можуть знайти – ніби здоровий чоловік, а життя немає. Покладуть його в лікарню, ніби краще стане, а потім все одно чи втопиться, чи повіситься. Приходив до мене такий гарний чоловік, що на нього тільки молитися, і каже: “Робіть щось зі мною, бо зараз сяду в машину, і перший стовп – мій”. То його так дівки чарували, до того ж, не одна.
Жінки, коли причаровують, зовсім не думають, що роблять. Ось приходила одна і плакала, що в неї в хаті вночі робилися страшні речі. Хтось постукав у двері, вона відчинила, а там стоїть чоловік. Очі в нього заплющені, і схожий він на мерця. Вона його запитала, хто він такий. А він схопив її за руку і почав тягнути до себе. Добре, що вона здогадалася згадати Господа. Чоловік руку пустив, але з хати не пішов. Вона чомусь послала його до чорта. І він знову почав тягнути її до себе. Жінка стала молитися, ще й перехрестилася. А він як стояв спиною до порога, так і пішов до дверей.

Читайте також Рятуючи сім’ю, я заплатив власним горем
Жінка боялася, що їй хтось поробив. Але я подивилася і бачу, що недавно вона причаровувала чоловіка і брала для цього землю зі свіжої могили. А це страшні речі. Тут треба знати, що робити, що казати… Отак вона сама і привела до свого дому того, хто лежав у могилі.
…Деякі жінки поробляють ще й рідним чоловікам, яких хочуть приворожити. Підкидають під двері якусь річ, що лежала біля покійника, навіть гроші чи гаманець. А ще страшніше, якщо річ лежала в кишені у мерця. Хочу відразу додати: якщо ви знайшли щось під порогом, краще не беріть – вам його з добром не поклали.
Є такі, що напувають чоловіків “жіночою” кров’ю. Для цього добавляють її у вино, чай, навіть у їжу. І якщо чоловік, який випив це вгощення, не піде до відмови, його можна вважати пропащим. Тому що чарування на жіночій крові – дуже страшне. У нас у селі був вельми гарний хлопець. І всі знали, що дівчина, з якою він одружився, його причарувала. Я казала їй: “Не роби цього, то дуже погано”. Але хто стару бабу послухає… У них народилася дитинка, яка весь час хворіла і прожила лише три рочки. Потім сам чоловік втопився, а та, яка причарувала, нині має пухлину в голові.
– Як чоловік може здогадатися, що його причарували?
– Він не хоче бути з цією жінкою, не хоче женитися на ній, але його щось тягне до неї. Чоловіку дуже погано, він життю не радий. Але пос-тійно думає про ту, яка чарує його. Цікаво те, що він розуміє, що щось не те, але все одно йде до неї. На роботі не ладиться, вдома – сварки. Потім він починає випивати, хворіти. А ще стає слабким як чоловік. Такі часто кажуть: “Ніби хтось вліз у моє життя”.
До мене приходив чоловік, який розповів, що вночі його хтось кличе, а коли прокинеться, біля нього ніби хтось лежить… Це його так змучило, що він вже думав щось собі зробити. “Якби не малі діти, – казав він, – мене вже не було б”. І коли я подивилася, хто це зробив, то побачила, що він ніколи й не був з тією дівчиною. Просто кілька разів зустрілися у компанії.
– Причарування – це назавжди?
– Ні. Через якийсь час чоловік відчуває ненависть до жінки, яка його приворожила.
– Чарувати можна лише напоївши чимось чи підсипавши щось?
– Ні. Беруть волосину, носовичок, нігті, цукерки, квіти, ліки, продукти… То нехай хлопці будуть обережні і не роздають свої речі. Є такі гидкі дівки, що підсипають у їжу чи горілку розтовчений мозоль, здертий з підошви, тримають під пахвою шматочок цукру, хліба… і потім кидають в їжу, добавляють слину, сірку з вух… То добре думайте, з ким ви їсте і п’єте, бо потім все життя будете мучитися.
Є такі, що самі щось прочитають у книжці і беруться чарувати.
Йде така жінка вночі на цвинтар і щось там робить (а туди не кожна відьма піде). Потім приходить і плаче, що їй поробили. Та вона сама собі поробила! В сусідньому селі був один хлопець, який зі школи зустрічався з дівчиною. Але приїхала якась із міста і сподобала його. Приворожила на крові. То він забув про свою дівчину, а з цею одружився. Зараз у них троє дітей. Старший cин сидить у тюрмі за те, що п’яним убив чоловіка, молодший повісився, і причини донині ніхто не знає, а дочка у 30 років не розуміє нічого. Чим я їй можу допомогти?
– Чим приворожування небезпечне для самих жінок?
– Такі мають прoблеми з грудьми та жіночі хвороби.
– А чому причаровані довго не живуть?
– Уявіть собі, що причарований чоловік зустріне іншу жінку і справді закохається. Але ж він змушений бути з вами, бо злі сили звели вас! Такі чоловіки починають або безпробудно пити, або потрапляють до Скарженець, або в тюрму, або щось собі роблять.