Перейти до вмісту

Психолонічні потреби чоловіка в стосунках

Повага

Жінці варто зрозуміти, що повага чоловіка – це не погано, хоча іноді незріле его у жінок починає страждати і кричати: «Ми рівні, він нічим не кращий»! Але тут справа в іншому.

 

Коли жінка дає чоловікові енергію поваги і значущості, справжню енергію, а не показуху, тоді чоловік стає ще сильніше, упевненіше. Його починають поважати навколишні люди, а це говорить про те, що він швидко буде рости по кар’єрних сходах, досягатиме великих успіхів в житті і бізнесі, любитиме і поважатиме вас. Тобто, це і для вас успіх.

Довіра

 

Читайте також Андрій зібрав речі та без пояснень пішов з сім’ї

 

Довіра для чоловіка дуже важлива. Коли жінка довіряє чоловікові і може покластися на нього у будь-якій ситуації, чоловік починає діяти на межі своїх можливостей і намагається досягти ще більшого і зробити ще краще.

Довіра чоловікові дає ясність в стосунках вам, а чоловікові можливість повірити в себе і узяти відповідальність на себе за свою сім’ю і свої рішення.

Захоплення

 

Чоловік багато що робить для жінки і заради жінки, і якщо він не отримує вдячності і захоплення за свої вчинки, його бажання остигає. Тому і говорять: щоб завтра отримати мільйон яскраво-червоних троянд, сьогодні треба захоплюватися букетиком ромашок.

Найголовніше тут – з’ясувати, що для вашого чоловіка є верхом захоплення. Слова, емоції, повторення, обійми, повторний жест. Усі ми різні, і бажання у усіх різні.

Через заохочення і захоплення від улюбленої жінки чоловік отримує силу і починає вірити в те, що він дійсно галантний кавалер. Він починає розуміти, скільки користі приносять шикарні букети вам і вашим стосункам. І він старатиметься знову і знову вам їх подарувати.

Тут добре працює поступовість і регулярність. Хваліть поступово за малі прояви, завтра у вас буде значно більше.