Інгредієнти:
Бісквіт:
– яйця – 4 шт
– борошно – 1 склянка
– цукор – 1 склянка (об’ємом 250 мл)
Суфле:
– борошно – 1 ст. л.
– яйця – 10 шт.
– молоко – 1 склянка
– ванільний цукор – 1 пакетик
– масло – 300 гр.
– вода – 150 мл.
– цукор – 2 склянки
– желатин – 40 гр.
Приготування:
– Бісквіт:
Збийте яйця та цукор, а потім замішайте з борошном. Духовку розігрійте до 170 градусів та випікайте бісквіт 30 хвилин. Чи бісквіт уже готовий, ви можете перевірити зубочисткою. Охолоджений бісквіт замотайте у пакет, залишіть його так на цілу ніч.
Читайте також: Друзі пізнаються не тільки у біді, але і в радості
– Мус:
Залийте желатин водою. Розбийте яйця, відділіть жовтки від білків. Білки відразу поставте у холодильник, а жовтки збийте у каструлі разом з одною склянкою цукру, має утворитися біла маса. Потім, додайте борошно та молоко. Усе ретельно перемішайте та помістіть на водяну баню. Потрібно, щоб крем утворював бульбашки. Після цього, масу потрібно остудити та акуратно її перемішати.
– Потім збийте масло кімнатної температури, до нього додавайте по ложечці заварний крем та ванільний цукор.
– Підігрійте желатин, зачекайте поки він розчиниться. Залишіть його, щоб охолонув.
– Змішайте білки з одною склянкою цукру та збийте за допомогою міксера. Тоненькою цівкою туди вливайте готовий желатин та продовжуйте збивати на меншій швидкості. Потім по ложці додавайте масляний крем. Збивайте все до однорідної маси.
– Візьміть форму з високими бортами та викладіть на дно корж, далі викладіть крем, знову корж та решта крему (можна викласти крем між двама коржами або увесь крем викласти на нижній корж).
– Готовий торт поставте в холодильник. Прикрасити його можете розтопленим шоколадом, фруктами, глазур’ю або желе.
Смачного!