Перейти до вмісту

Пунктуальнісь може стати вашою рисою характеру.

Що робити, щоб перестати спізнюватися адже пунктуальність — це важлива якість для співробітника, який хоче побудувати вдалу кар’єру.

Співробітник, який систематично спізнюється на роботу, викликає роздратування не тільки начальства, а й колег. Часті запізнення можуть вилитися у великі неприємності і в результаті призвести до звільнення.

Отже, як позбутися звички спізнюватися на роботу.

Плануйте свій день заздалегідь

Подумайте з вечора, що ви вранці одягнете на роботу, і підготуйте всі речі заздалегідь. Продумайте, чим будете снідати, і відкладіть необхідні продукти на чільне місце в холодильнику (або приготуйте страву з вечора). Складіть оптимальний маршрут, по якому вам найлегше добиратися на роботу, і додайте до цього часу запас мінімум у 10 хвилин.

Перед сном аналізуйте витрачений удень час

Подумайте, на що у вас вранці пішло забагато часу, і постарайтеся обчислити фактор, який краде ваші дорогоцінні ранкові хвилини.

Мотивація

Своєчасні візити на роботу повинні стати для вас серйозною мотивацією. Пам’ятайте про те, що начальство цінує співробітників, які на самому початку робочого дня вже знаходяться на місці і готові приступити до виконання посадових обов’язків. Їм частіше довіряють виконання важливих завдань а так легше і швидше просуватися по кар’єрних сходах.

Ніколи не придумуйте неймовірних історій про причину свого запізнення

Якщо так сталося, що ви все ж запізнилися, найкраще просто вибачитися, але в жодному разі не придумуйте неймовірні історії, які, нібито, послужили причиною запізнення. Брехню легко “розкусять” більшість ваших колег.

Читайте також: Підготуйте свій автомобіль до весняно-літнього сезону.

Заощаджуйте не тільки свій час

Якщо ваша робота передбачає часті зустрічі, то вам варто подумати не тільки про економію власного часу, а й часу людини, яка чекає вас на місці зустрічі.

Поради про переведення стрілок годинника не працюють

Багатьом людям радять перевести стрілку годинника на 10 хвилин вперед, проте цей метод ніколи не спрацьовує. Підсвідомість не обдурите.  Найкраще поставити перед собою певну мету.

Установіть правило — спізнюватися не можна!