Перейти до вмісту

Раніше він ніколи не звертав уваги на такі речі, а зараз його ніби підмінили.

Ми з чоловіком одружилися вісім років тому. У нас завжди панував мир та злагода в нашій сім’ї. Зараз ми виховуємо двох синочків, які ходять в перший клас. Останнім часом я помітила, що мій чоловік змінився. Він дратується через кожну дрібницю.

То я трішки пересолила борщ, то не правильно поскладала його речі в шафі. Нещодавно він прийшов з роботи і почав кричати, чому наші синочки порозкидали свої іграшки в кімнаті. Раніше він ніколи не звертав уваги на такі речі, а зараз його ніби підмінили. Діти переживають та хвилюються за мене.

Читайте також Я вже не знаю, як захистити своє життя від його матері.

Минулої суботи наш сусід допоміг мені донести пакети з продуктами на наш поверх. Цю картину помітив мій чоловік. Його поміняло просто за декілька секунд: не вистачало тільки піни з рота.

Я йому спокійно пояснила, що в цій ситуації нічого страшного нема, але на всі мої виправдання, відповідав, щоб я не робила з нього телепня, і якщо я хочу з сусідом крутити роман, то спочатку потрібно подати на розлучення.

У нього був несамовитий погляд. В один момент мені здалося, що він мене просто ненавидить. Але що я йому зробила поганого? Я весь час приділяю лише йому та дітям. Прибирання та приготування вечері на мені. Він скоро почне перевіряти чистоту у квартирі. Наступного дня пішов до сусіда та влаштував йому скандал. Дружина сусіда була дуже розлучена. Тепер всі в під’їзді дивляться на нас косим поглядом.

Вчора чоловік взагалі втратив контроль над своєю поведінкою. Після роботи він дивився футбол, а поруч бавилися наші діти. Він зробив їм таке грубе зауваження, ніби перед ним були здорові чоловіки, а не діти.

Один із синів одразу запитався тата, чому він став таким злим, а чоловік крикнув йому покинути кімнату. Я підійшла до чоловіка, і сказала, що з дітьми не потрібно говорити в такому тоні, вони цього зовсім не заслужили. Через це, отримала обіцянку дізнатися, як справжні чоловіки виховують дружин і дітей.

Цілу ніч я плакала, а він навіть не попросив вибачення. Що з ним відбувається зараз? Мені не хочеться говорити про цю ситуацію, навіть з найближчими подругами. Я починаю боятися свого чоловіка. Скільки часу така поведінка може тривати? Мені шкода наших дітей, вони вже починають ховатися у своїй кімнаті після того, як батько приходить з роботи.