Перейти до вмісту

Я вже не знаю, як захистити своє життя від його матері.

Розписалися ми вже на сьомому місяці . Відсвяткували в ресторані з найріднішими і гучного весілля не робили. Після РАЦСу ми не мали куди податися з чоловіком. От і стали проживати в Ольги Андріївни. Вона жила в трикімнатній квартирі, а я ще навчалася в університеті. Назар працював, але заробляв взагалі не багато. Я дуже хотіла жити окремо, але ми просто не мали за що винаймати житло.

Не можна сказати, що ми зі свекрухою жили як кішка з собакою. Вона просто змирилася, що син вибрав мене. Але все одно вона не пропускала можливості мене якось зачепити.

Читайте також Cмачна грудинка з чорносливом

Навіть на святкуваннях гостям розповідала, що якби не малюк, то Назар би взагалі ніколи на мені одружився. Я погана господиня, їсти готувати не вмію, з лиця теж не гарна – ось таке вона розповідала про мене буквально всім. Я дуже ображалася, але свекрусі було байдуже. Коли Назар хотів захистити мене, свекруха сказала, що я просто не розумію жартів.

Згодом Назар припинив звертати увагу на наші постійні суперечки і сказав, що це я собі придумую. Згодом став затримуватися на роботі, щоб не чути наших конфліктів. Потім пішов з життя мій дідусь, який залишив мені будинок у спадок. З чоловіком ми переїхали туди і я народила другу дитину.

Мені було дуже складно, двоє дітей, великий будинок, ще й сад, я взагалі нічого не встигала. Тоді чоловік став натякати на те, щоб до нас переїхала його матуся. Я категорично проти такої підмоги, адже лише спокійно видихнула, коли переїхала. Я не ладнаю з Ольгою Андріївною. Жити з нею під одним дахом – це знову нескінченні скандали.

Чоловік не розмовляє зі мною, і каже, що я думаю тільки про себе. Я розумію, що свекрусі сумно в квартирі, але знову це пекло я не потерплю. Чоловік наполягає, щоб його матір переїхала, а я вже не знаю, як захистити своє життя від його матері.