Перейти до вмісту

Ранкову каву можна зробити більш корисною.

Для того, щоб зробити вживання улюбленого багатьма напою більш корисним, експерти рекомендують спробувати каву з додаванням деяких прянощів.

У деяких арабських державах та Індії дуже поширене вживання кави з додаванням такої спеції, як гвоздика. На думку фахівців, крім того, що гвоздика у поєднанні з кавою допомагає значно поліпшити смак напою, ця приправа ще й досить корисна для організму людини.

Наявні у гвоздиці антиоксиданти здатні захистити органи людини від впливу вільних радикалів. Дослідження, які були опубліковані на сторінках Science DirectS, підтверджують гепатопротекторні та протизапальні властивості гвоздики, що поліпшують роботу печінки.

Також вживання екстракту гвоздики може бути корисним для людей, що мають проблеми з рівнем цукру у крові. На сторінках Journal of Ethnopharmacology повідомляється про унікальні властивості гвоздики, які полягають у покращенні стану здоров’я у людей з цукровим діабетом, а також здатності екстракту даної приправи зменшувати біль і знижувати запалення.

Читайте також: Користь гострої їжі для здоров’я. Звичайно,якщо немає протипоказань.

Для того, щоб відчути аромат гвоздики і отримати додаткову користь для здоров’я, експерти рекомендують додавати спецію до кави безпосередньо перед вживанням, оскільки за умови тривалого нагрівання частина смакоароматичних властивостей може бути втрачена.