Перейти до вмісту

Речі, на які ви даремно тратите час

1. Допомагати усім навколо

Помагати людям необхідно, якщо вони вам не байдужі. Але не можна приносити себе у жертву. Розраховуючи себе на допомогу кожному зустрічному, ви морально згоряєте і втрачаєте сили. Які могли б направити на щось дійсно інтересне і потрібне для себе.

2. Говорити про свої цілі без подальших дій

Перед тим як щось розказувати, переконайтесь у тому, що ви не просто так говорите і дійсно готові здійснити свої плани. Інакше у майбутньому вам можуть згадати цю бесіду і ви опинетесь у незручному становищі.

3. Ходити у ТЦ коли грошей на покупки немає

Якщо ваш бюджет розписаний, тоді це заняття безглузде. Тільки лишній раз розстроїтесь і будете тяжко вздихати.

Читайте також: 5 ранкових привичок, які псують ваш день

4. Змагатися з іншими

Ви не повинні нічого нікому доказувати або робити, тільки за ради того щоб втерти комусь носа. Такі ситуації заставляють вас вести образ життя , який вам не підходить. І на все це тратяться гроші, сили і час, яке ви могли б провести з великою коритю і задоволенням.

5. Погоджуватися на щось, щоб не образити людину

Турбота про почуття людей які вас оточують- це зовсім не погано. Але якщо вона переходить в невміння відмовляти, то в першу чергу ви робите погано собі. Звичайно, якщо людина дуже просить скласти компанію і не один раз ходила кудись з вами, то чому не підтримати її? Але якщо така ситуація працює тільки у одну сторону ( не у вашу), перестаньте думати про чужі почуття.

6. Питати пораду, якщо ви і так знаєте чого хочите

Деколи важко признатися собі у своїх бажаннях, але це необхідно робити. І шукати підтвердження у чужих словах зовсім не обов”язково. Тим більше, що ваша думка із співрозмовником може розійтися і ви почуєте не те, що би хотіли.