Перейти до вмісту

Речі, які сигналізують про те, що шлюбу прийшов кінець.

 

Конфлікти

Без сварок і конфліктів сімейне життя уявити неможливо. Однак, чим менше їх в сім’ї, тим вище ймовірність розлучення. Причина у тому, що сварка в ідеалі, – це не порожні образи один одного, а спільне рішення складних питань і пошук компромісу. А він є важливою частиною міжособистісних відносин.

Ліжко

Вже давно відомо, що подружжю краще всього спати разом або на широкому ліжку, або на окремих. Це робиться для того, щоб вони не заважали один одному і обидва могли насолодитися міцним здоровим сном. Поганий сон означає стреси, а стреси можуть призвести до проблем в сімейному житті і розлучення.

Читайте також: Які знаки Зодіаку найбільше поєднані між собою?

Колеги

Європейські дослідники, вивчивши всі пари, які одружилися за певний період часу, виявили цікавий зв’язок. Відповідно до їхніх висновків, люди, які працюють в колективі, де переважає протилежна стать, розлучаються на 10% частіше.

Друзі дружини

Спостерігаючи за відносинами певної кількості пар, вчені знайшли ще один спосіб передбачення. Майбутній розрив можна визначити по тому, чи критикує чоловік друзів своєї дружини. В силу специфіки чоловічої та жіночої дружби, першим легше поміняти своє коло спілкування. Але з іншого боку, складніше налагодити контакт з тими, хто їм не подобається.

Все-таки шлюб – це важка праця.