Перейти до вмісту

Які знаки Зодіаку найбільше поєднані між собою?

 

Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку між собою найбільше поєднані.

Овен і Водолій

Така пара — одна з найбільш гармонійних, вона навіть може називатися ідеальною. Обидва знаки спрямовані до свободи, нових вражень, партнери підходять один одному, як шматочки пазлів. Це не тільки любов — це ще й дружба, повна щирого веселого сміху.

Овен і Стрілець

Це переповнений енергією союз, наснага і сила якого відчуваються усіма людьми навколо. Насправді Овен і Стрілець просто завжди знаходяться на одній хвилі, вони захоплені одне одним та легко спілкуються. Їхній союз- це шалене божевілля, розділити і зрозуміти яке здатні тільки вони.

Телець і Рaк

Чуттєвий союз, який не зрозумілий для інших людей псuхологічними віяннями. Вони ідеально відчувають один одного, надто уважні до дрібниць. Все, що можуть сказати їх знайомі: Рaк і Телець дуже міцна пара, в якій практично не виникає суперечностей. Ніхто не знає насправді того, як ці люди підтримують один одного, наскільки в дійсності зворушливий і романтичний їх союз.

Телець і Козеріг

В основі цього союзу лежать сильна прuстрасть, емоційність. Любов тут — не тендітна павутинка, а якась незламна сила, про володінні якої хочеться кричати на весь світ, щоб поділитися з усіма радістю. Не дивно, що прuстрасні Телець з Козерогом так багато часу проводять в ліжку. Цьому союзу заздрять, бажаючи мати таке ж щастя в любовних відносинах.

Телець і Діва

Це дуже зважений союз. В дійсності союз цих знаків Зодіаку — це ретельно спланований, буквально виміряний до міліметра ідеальний алмаз, який виблискує рівномірними гранями прuстрасті, любові, поваги і дружби. З точки зору балансу, Телець і Діва — бездоганна пара.

Близнюки і Терези

Близнюки і Терези набагато вище ставлять псuхологічні аспекти спілкування і інтелект свого партнера. Вони обидва чудові ерудити, можуть вести жваві бесіди, занурюючись все глибше і глибше в найскладніші теми, мрії партнера, а також найпотаємніші куточки свідомості один одного.

Близнюки і Водолій

Близнюки і Водолій знаходять свої загальні інтереси в нестандартних сторонах життя. Всі зміни для них — лише привід для нового відкриття, дослідження і придбання знань. Вони не бояться експериментувати і всіляко підтримують один одного у будь-яких починаннях. Комусь це життя здасться хаосом, але для Близнюків і Водоліїв — це ураган емоцій, почуттів і щастя.

Читайте також: Рецепт бананового чізкейку з сиром без випічки.

Рaк і Скорпіон

Дуже незвичайний союз. Це дві емоційні, чуттєві, глибокі людини, спілкування з якими дається далеко не кожному представнику протилежної статі. І здається, що дві таких складних особистості просто замучать один одного в союзі, але цього ніколи не трапляється.

Скорпіон дбайливо ставиться до тендітного і вразливого по природі Рaка, а той, у свою чергу, поважає сильну прuстрасність Скорпіона. Їм просто добре від самої близькості — відчуття, що рідна людина поряд.

Рaк і Риби

Цікава пара. Люди сприймають їх як єдине ціле. Чоловік і дружина в таких союзах стають дуже схожими один на одного, дотримуються єдиних думок з різних питань і загалом живуть на одній хвилі. В принципі цю пару досить складно сприймати окремо. Часто подружжя Рaк і Риба — це колеги по роботі, а ще частіше — люди мистецтва, захоплені однією справою.

 

Риби і Скорпіон

Вони ніби нарoдилися для того, щоб розшукати один одного, а коли це сталося, навіть не намагаються познайомитися краще, тому що здається, що вони знайомі все життя — навіть не одне. Їх зв’язок настільки глибокий, що часто не потрібні навіть слова — достатньо лише інтуїції, щоб зрозуміти, чого бажає партнер. Якщо ж якісь погляди Риби і Скорпіона розходяться, то вони намагаються не загострювати на цьому увагу, вважаючи за краще переключитися на інші теми.