Перейти до вмісту

Речі, які взагалі не можна ніколи і нікому зичити

Посуд

Посуд здатен нести разом з собою енергетику будинку, у якому він знаходиться. У результаті власна енергетика житла буде порушена. А наслідки можуть бути страшними — починаючи від псування і закінчуючи серйозними проблемами зі здоров’ям.

Віник

Віник раніше часто використовували для наведення псування і пристріту. Не можна віддавати цей предмет комусь. Це може бути закінчитися різними проблемами. А ось дарувати новий віник можна.

Прикраси

Дорогоцінне каміння, а також метал здатні вбирати у себе енергетику свого господаря. Ось чому старовинні прикраси вельми часто несуть з собою всілякі негаразди, проблеми новому господареві. При цьому у кожного із знаків зодіаку є свій камінь-покровитель. Тому краще орієнтуватися на ці показники, якщо хочеться, щоб удача посміхалася.

Читайте також: Морквяний пиріг з горіхами

Одяг

Дуже багато дівчат обмінюються одягом, цього не можна робити. І справа не у гігієні. Речі здатні вбирати енергетику свого господаря. Якщо одяг віддати, то віддається і частина себе. А ось продати річ можна, тому що за неї беруться гроші. Вони розривають енергетичний зв’язок.

Сіль

Стосовно солі також існує безліч ритуалів, прикмет, повір’їв. У борг давати її забороняється. Можна тільки хоча б за символічну плату. Причому при цьому з рук у руки давати сіль не можна. Можна поставити просто на стіл і нехай той, хто просить, візьме її.