Перейти до вмісту

Речі, які заважають інтимному життю у спальні.

Від деяких предметів в спальні все ж рекомендуємо позбутися та перелаштувати будинок за правилами фен-шуй.

Пропонуємо список зайвих речей, без яких близькість пари буде набагато приємнішою і яскравішою.

Картини-триптихи
Так часто зображують квіти, пейзажі або сакуру. Але краще уникати подібних картин і в будинку, і в спальні. Вони поділяють енергію пари і можуть навіть привести до того, що у стосунках з’явиться любовний трикутник.

Оригінали без точної назви і концепції
Навіть колекціонерам картин не рекомендується зберігати всі знахідки там, де живуть люди. Тому вони найчастіше мають окремі приміщення для своїх робіт. Пояснюється це не тільки не відповідним для матеріалів температурним режимом, а й тим, що картини можуть зберігати енергетику або настрій художника, який їх писав. А значить, потім вони легко передадуть їх партнерам. Наприклад, якщо автор при створенні полотна був хворий або погано себе почував, то, цілком ймовірно, скоро проблеми почнуться і у пари. У тому числі в ліжку, якщо повісити таку роботу в спальні.

Дзеркала-мозаїки
Дзеркало завжди має бути цілісним і цілим. Так, зараз можна побачити цікаві дзеркальні мозаїки або окремі відбиваються елементи на меблях або годиннику. Вони непогано виглядають і, можливо, підійдуть для ресторану або магазину. Але вдома такий декор краще не використовувати. Він може спровокувати сварки і погіршити відносини між партнерами. І саме тому краще вибрати велике дзеркало в звичайній рамі.

Склад непотрібних речей під ліжком
Що тільки не зберігають пари під ложем: валізи, стару постільну білизну, незрозуміло ким вручені подарунки, посуд і гроші. Але їм там точно не місце! Все це на підсвідомому рівні буде заважати розслабитися — ти не зможеш ні виспатися, ні розслабитися під час взаємної близькості.

Фотографії родичів
Найкраще місце для їх зберігання – вітальня або передпокій. У спальні ж можна поставити хіба пару фотографій з партнером. Психологи стверджують, що фотографії близьких і родичів в спальні погіршують бажання партнерів в цілому.

Читайте також: Народні прикмети щодо посадки картоплі.

Сухі або зів’ялі квіти
Вони символізують згасаючі почуття і пристрасть. Тому в спальні не повинно бути сухих або зів’ялих рослин. Також краще не використовувати там штучні квіти.

Техніка
У спальні не повинно бути телевізорів, колонок і комп’ютерів. Деякі фахівці вважають, що в цій кімнаті навіть телефон не рекомендується заряджати, а вже тим більше залишати його біля ліжка на ніч. Мало того, що тебе і чоловіка будуть фізично турбувати повідомлення, так ще й електромагнітні хвилі погіршать сон, самопочуття і інтимне життя, відволікаючи вас один від одного.