Перейти до вмісту

– Ти знає, так! З Мариною, то спокійно, то сварка, а потім бурхливе примирення. Вона мене просто зводить з розуму емоціями. А ти як тиха калюжа

Оля була дуже розчарована, і не знала, як їй далі жити. Нещодавно її чоловік сказав, з яким вона прожила у шлюбі 4 роки, покинув її і пішов до іншої жінки. Оля дуже кохала Андрія, не перечила йому, в них сім’ї була повна ідилія. Чоловіку говорили, що його дружина просто ідеал жінки.

Коли навколо всі вияснювали стосунки, Оля не хотіла засмучувати чоловіка й зводила все до жарту, завжди намагалася згладити гострі кути в стосунках.

Одного вечора, коли жінка повернулася з роботи, то побачила свого чоловіка у коридорі з валізою у руках.

– Коханий, ти їдеш у відрядження?

– Ні, я іду від тебе геть. У мене давно є уже інша жінка, я просто увесь час, не наважувався на цей крок. А ти якщо було б уважнішою до чоловіка та ставила більше питань, як нормальні дружини, то вже б давно про все знала. Не мучила б ні мене, ні себе.

Читайте також: Грибний соус: смачне доповнення до м’яса, риби, і просто до картоплі

– І які питання я повинна була ставити?

– Могла б запитати, чому я так часто їду у відрядження, чи чому я затримуюсь на роботі?

– Але ж ти завжди говорив, що у тебе багато роботи. Я не ставлю запитань, щоб не напружувати тебе після важкого дня.

– Олю от дивись, навіть зараз ти спокійна, могла б поскандалити. Тобі просто байдуже на мене.

– Невже тобі подобається, коли на тебе кричать?

– Ти знає, так! З Мариною, то спокійно, то сварка, а потім бурхливе примирення.

Оля стояла мовчки, а всі ці слова були наче ножем по серцю. Чоловік зібрався й вийшов з квартири. А вона не розуміла, що відбувається. Звичайно, було в стосунках і таке, що їй не подобалося, але вона не пиляла чоловіка, хотіла, щоб він був щасливий поруч з нею. А тепере через свою доброту, залишилась сама …