Інгредієнти
літр ягоди, трохи менше (за власним смаком) цукру та чуть більше літра води.
Ягоди миємо та перебираємо. Потому перетираємо їх до стану пюре і перекладаємо в чисту суху банку. Наливаємо туди 700 мл води і сипемо 300 г цукру, ретельно перемішуємо. Ємність повинна бути заповнена не більше ніж на 70%.
Традиційно в приготуванні домашніх вин знадобляться й медичні рукавички. Треба проколоти голкою один з пальців рукавички і одягнути її на банку з малиною. Наступний крок – залишаємо ємність в тепле місце на 10 днів. Щоб процес бродіння проходив рівномірно, можна щодня знімати рукавичку і помішувати суміш чистою дерев’яною паличкою.
Потому все проціджуємо і м’якоть викидаємо. В окремій ємності змішуємо 100 г цукру і 300 мл води. Отриманий сироп заливаємо в малиновий сік і повторюємо маніпуляцію з рукавичкою. Через три дні відливаємо з банки трохи соку і додаємо ще 100 г цукру.
Наступний етап – найтриваліший. Вино з малини бродитиме від 25 до 60 днів. У цей період чіпати його не треба. Як бродіння закінчиться, на дні банки з’явиться осад, напій посвітлішає, а рукавичка почне здуватися. Приготування домашнього вина з малини скінчилося.
Фінішним процесом є розливання у пляшки, в яких малинове вино буде зберігатися.
Читайте також Зрада чоловіка зробила Оксану сильною жінкою. Жорстокий урок житт