Ретинол. Розвіюємо найпоширеніші міфи. Поради, щодо використання.

Ретинол (істинний вітамін A)— жиророзчинний вітамін, антиоксидант. У чистому вигляді нестабільний, зустрічається як у рослинних продуктах, так і у тварин джерелах. Тому виробляється і використовується у вигляді ретинолу ацетату і ретинолу пальмітату. В організмі синтезується з бета-каротину. Необхідний для зору і росту кісток, здоров’я шкіри і волосся, нормальної роботи імунної системи і т. д.

Ретинол отримав величезну популярність за останній рік. У наші дні він став загальним інгредієнтом продуктів для догляду за шкірою, який лікує прищі та зморшки на нашому обличчі. Можливо, вам вже відомо про переваги ретинолу для вашої шкіри.  Ретинол допомагає контролювати появу вугрів, ознак старіння (тонкі лінії, пігментні плями та зморшки), пошкодження сонцем, нерівномірність текстури шкіри та багато іншого.

Склалось багато міфів навколо ретинолу. І ми зараз розглянемо три найпопулярніших міфи  про ретинол:

1.Ретинол висушує шкіру. Поширена думка, що використання ретинолу може зробити шкіру сухою і тонкою. Дерматолог каже, що ретинол не подразнює і не пересушує шкіру. Якщо ви лікуєте шкіру від прищів, тоді на перших тижнях вона буде трішки сухішою це правда, але це не зарахунок того, що втрачається волого в шкірі, а за рахунок підсушування ваших висипань, тобто це лікування. Якщо знати правильне лікування, тоді ніякої сухості ви не побачите.

2.Ретинол не підходить для чутливої шкіри. Те, що люди з чутливою шкірою не повинні використовувати ретинол – це також міф. Але у цьому випадку ви повинні користуватись ним дуже обережно і лише після консультації з дерматологом. Він вам порадить, як правильно його використовувати. Є різні методи застосування цього вітаміну, і для кожного він призначається індивудуально до проблеми та до вашого типу шкіри.

Читайте також:Вона вперше побачила море, як довго вона про нього мріяла.

3.Ретинол дає миттєві результати. Використовуючи ретинол, ви не одержите вражаючих результатів за одну ніч. Він має накопичувальний ефект, і щоб помітити різницю, вам знадобиться якийсь час. Мінумум його потрібно використовувати 3 місяці, а максимум, це вже буде призначати ваш лікар.  Знову ж таки, якщо ви використовуєте його для проблемної шкіри, тоді швидких результатів і не чекайте. Так, прищі будуть вдвічі швидше проходити, але це не означає, що їх взагалі не буде, вони будуть, але в меншій кількості. Коли вже пройде 3 місяці, тоді можна бачити результат. Так, тоді можна вирішити цю проблему і буде набагато чистіша і красивіша шкіра, але після того ще потрібно підтрмуючий ефект. І тільки після цього можна вже із впевненістю казати, що вашій шкірі вже не грозять прищі. Так, ви їх позбудетесь.

Також  кілька порад , яких варто дотримуватись, якщо користуєтесь ретинолом:

1.Завжди звертайтесь до дерматолога, або косметолого, але який знається в тій справі, перед тим, як почати застосовувати ретинол. Він допоможе визначити тип вашої шкіри та безпечну кількість ретинолу. Також правильний догляд, який буде доповнювати дію ретинолу, а не позбавляти її.
2Вводьте ретинол у свою рутину з догляду за обличчям повільно. Почніть з використання низьких концентрацій 1-2 рази на тиждень. Пізніше – через день і так два тижні, після цього тільки можете використовувати кожного дня.
3.Поєднуйте ретинол зі зволожуючим кремом. Це допоможе посилити його ефект і позбутись сухості шкіри. І обов’язково не забувати про крем з spf, навіть взимку.

Гарно вам шкірі та будьте здорові!