Перейти до вмісту

Як зберегти шкіру більш гладкою з роками?

Окуляри, їх носіння захищає від багатьох рухів обличчям, дозволяючи зберегти шкіру більш гладкою з роками. Хто мріє уникнути глибоких зморшок на обличчі, потрібно відучити себе від активної міміки — не хмуритися, не мружитися, не гримасувати.

Звичка спати в невідповідній позі також може сприяти появі зморшок. У людей, сплячих в позах на боці і животі, рано прорізаються складки і заломи в області щік, підборіддя. Намагайтеся спати на спині, тримати обличчя вгору, — таку пораду дають дерматологи для захисту від глибоких зморшок.

Ще один простий спосіб — збільшити споживання вітаміну С. Цей антиоксидант ефективно покращує стан шкіри: зменшує почервоніння, запалення, допомагає виглядати шкірі більш гладкою, свіжою.

Також шкіру робить більш гладкою вживання какао. Його компоненти, епікатехін, катехін, антиоксиданти, захищають її від травмуючої дії сонячних променів, сприяють збереженню вологи в ній, покращують кровотік. Як результат: шкіра набуває здорового, молодого вигляду.

Читайте також: Як харчування впливає на рівень тестостерону у чоловіків

Крім того, уникнути глибоких зморшок допомагає соя. Згідно з дослідженнями, вона може впливати на тонус і пружність шкіри. Також слід пам’ятати про руйнівні наслідки впливу сонця, що змушують нас візуально раніше старіти. Отож одним з простих способів зробити це, і  є окуляри, та здорове харчування.