Перейти до вмісту

– Рідна, яка дитина. У мене є дружина і двоє прекрасних діток. Навіщо це руйнувати? Мені не потрібна ще одна сім’я. Ти в мене така красива, давай не будемо руйнувати те, що є у нас, адже це зовсім інше

Оксана була дуже красивою дівчиною, тому у неї було багато пихильників. Правда, дівчна ніколи не звертала увагу на цих хопців. Вона довго не зустрічалася ні з ким, хоча її однокласник Олег давно мріяв одружитися з нею.

Але Оксані він не підходив — вона чекала на принца з приданим, а сама усім відверто говорила, що мріє про багатого чоловіка й обов’язково вдало вийде заміж. Так Оксана вже була на 4 курсі інституту, а її принца все не було. Коли дівчина проходила практику на одній фірмі, то там познайомилася з директором. Чоловік бус старший від неї на 15 років, хоча він гарний — високий, смаглявий. Окрім цього, він був одружений та мав двох дітей. Правда, для Оксани це не стало перешкодою.

Красивий, багатий, трішки нахабний, а ще й сам проявляв до неї увагу — мрії почали здійснюватися.

Так і закрутився у них роман. Він був у неї першим і Максисові це дуже імпонувало. Чоловік приділяв дівчині багато уваги, завжди водив у дорогі ресторани та дарував подарунки.

Згодом вони стали разом відпочивати, літали в інші країни. Їй здавалося, що вже усі знають про їхній роман, але Максим чомусь не ішов від дружини. Вже пройшло 2 роки, і тут дівчина дізналася, що у них буде дитина. Тоді вона відчувала радість, адже думала, що ось нарешті Максим буде її.

Читайте також: Еліксир молодості в домашніх умовах: вам знадобиться кілька простих інгредієнтів для того, щоб залишатись молодою, здоровою і красивою

– Як дитина – Максим був серйозний і навіть грубий. Оксані це не сподобалося.

– Коханий, тепер ми зможемо бути разом. Ти давай подавай на розлучення, і ми створемо міцну сім’ю!

– Оксано, розлучатися з дружиною я не збираюся. Давай я тобі там гроші і забудемо про це. Будемо зустрічатися як раніше.

– Що ти таке говориш? А весілля? А дитина?

– Рідна, яка дитина. У мене є дружина і двоє прекрасних діток. Навіщо це руйнувати? Мені не потрібна ще одна сім’я. Ти в мене така красива, давай не будемо руйнувати те, що є у нас, адже це зовсім інше…

– Після цих слід я просто не можу бути з тобою! Ти мені огидний! Забуть про мене. – Оксана в сльозах встала і пішла геть. Пішла і вийшла заміж за того самого Олега, який любив її з шкільних років.

Олег полюбив дитину, як рідну, а от Оксана ще довго чекала на Максима. Вона думала, що він ще поверне її. Правда, згодом вона дізналася, що у нього уже давно є нова пасія …