Рівноправність в соціальному житті – це добре, але в сімейному вона несе двоїстий характер.

Зараз всі прагнуть до незалежності. Це, звичайно, добре, адже тоді ти ні від кого не залежиш, нікому нічого не зобов’язана та робиш те, що хочеш. Ситуація повністю у твоїх руках, ти платиш свою половину за відпустку на море, кіно, вечерю в ресторані… І все ніби добре, але після кожного такого вечора на душі залишається неприємний осад.

І ти сама не розумієш чому, чому ти не зовсім щаслива у цій своїй незалежності?

 

Через невірне трактування слова “рівноправність“, змішали туди і формулювання “кожен платить за себе“. Просто згадайте, як жили наші батьки, де сім’єю керував чоловік. Але “чоловіком” міг називатися лиш той, який готовий брати на себе відповідальність за свою дружину та дітей.

Я цілком підтримую ту думку, що чоловік повинен платити за жінку, а не все ділити порівну. І суть не в тому, що жінка не має вмінь чи гірша в цьому плані за чоловіка. Рівноправність в соціальному житті – це добре, але в сімейному вона несе двоїстий характер.

Вся суть в тому, що чоловік за своєю природою самець, у якого на інстинктивному рівні закладено приносити здобич своїй сім’ї та захищати її від негараздів.

Читайте також У Кості були доволі заможні батьки, але одружуватися він не хотів, саме тому їх батьки домовилися про те, що ніхто не дізнається, хто батько дитини.

Коли жінка пропонує заплатити за себе, вона тим самим, як би, натякає чоловікові: “Ти не здатний мене захистити, давай вже якось я сама“. Тоді чоловік автоматично відмовляється від своїх інстинктів на підсвідомому рівні. Жінка просто має розуміти, що якщо ти зараз платиш за себе сама, то і захищай себе сама і надійся лише на себе. Ти не будеш відчувати себе за чоловіком.

Для мене важливо заплатити за жінку. І я взагалі не думаю в цей момент, що вона слабша чи не в змозі собі щось придбати. Для мене це потреба, так я відчуваю себе чоловіком і знаю, що можу захистити/нагодувати/обігріти, а головне, продемонструвати, що будь-яка ситуація, нехай навіть мала, завжди під контролем. Так я дарую своїй жінці відчуття безпеки

Це не означає, що жінка має сидіти вдома та займатися домашніми справами. Зовсім ні. Інколи жінка також може заплатити за вечерю в ресторані чи робити інші приємні подарунки, але це все має бути, як приємний сюрприз, але основна фінансова складова – це відповідальність чоловіка.