Перейти до вмісту

Робіть добро. 10 надзвичайно простих способів зробити людей навколо щасливими.

Зробити когось щасливим заради цього може бути одним із найцікавіших почуттів у цьому світі. Світліший день людини, незалежно від того, є вона вашим найкращим другом або офіціантом, може принести вам добру карму і, у свою чергу, зробить ваш день яскравішим. Щоб зробити когось щасливим, ви повинні бути справжніми, відкритими та готовими докласти певних зусиль, щоб змінити ситуацію.

Ці прості правила, які дійсно зможуть зробити твого співрозмовника щасливим:

1.Зробіть щирий комплімент
Багато про що хороше і важливе не говорять, приємні слова часто залишаються несказаними. Щирий комплімент зігріє та може багато значити. Особливо якщо він буде про те, над чим людина довго працює або та справа в яку вона вкладає багато зусиль. Може, її робочий проєкт або фізична форма? Не бійтесь зробити комплімент прото так, тій людині буде надзвичайно приємно і можливо, ви зробите їй настрій на цілий день.

2.Пропустіть когось на дорозі
Або махніть рукою водієві, який пропустив вас на переході. Хто знає, можливо, це буде та сама порція тепла, якої так не вистачало, щоб врятувати день. Або уступіть місце в траспорті, дрібничка, але приємно.

3.Притримайте двері
У транспорті, магазині чи офісі. Ці кілька секунд уваги точно будуть приємними.

4.Подякуйте за щось, що за що рідко говорять «спасибі»
Деякі речі сприймаються як належне. За них рідко дякують, хоча у них вкладається багато сил. Скажіть «дякую» партнерові, що зайшов у магазин дорогою додому, підлеглому — за те, що він добре робить свою роботу щодня, чи другу, який готовий вас вислухати будь-якої хвилини. Дружині або мамі, яка приготувала смачну вечерю, але рідко коли чують подяку за це.

Читайте також:Найсмачніший сніданок. Омлет із фруктами.

5.Підбадьорте
У всіх бувають важкі, виснажливі дні. У такі періоди підтримка на вагу золота. Скажіть кілька теплих слів, поділіться досвідом чи дайте пораду, якщо у цьому є необхідність, просто побудьте поряд чи зробіть чашку чаю. Для вас це нічого не буде означати, а для тієї людини велика справа. Саме в цей час підтримка для неї була дуже важлива і ви її дали.

6.Приготуйте щось смачне для партнера, якщо у нього складний день
Це просто, але їжа — одне з найдоступніших задоволень. Вона може виправити найневдаліший день. А якщо її приготували з бажанням подбати, то тим паче. Якщо не любите готувати, зазирніть у кондитерську чи замовте.

7.Пригостіть колег в обідню перерву
У холодну осінню пору кілька яскравих ароматних мандаринів здатні створити диво! Як і смачний чай чи печиво з пекарні по сусідству.

8.Посміхайтеся
Частіше і там, де, можливо, зазвичай цього не робите. Наприклад, касиру в супермаркеті або музиканту, який грає на вулиці і дуже старається щоб його почули. Діткам, які йдуть навпроти вас і посміхаються щиро.

9.Напишіть записку
Кілька теплих слів вдячності чи любові для партнера або дитини. Сховайте у ланчбокс, кишеню чи шапку. Приємні несподіванки виглядають саме так.

10. Не забувайте допомагати іншим.

Бідні люди, які стоять на вулиці і збирають милостиню, пішли туди не із своєї волі. Підтримайте їх та допоможіть чим можете, для вас це не буде важко, а для  тієї людини ви врятуєте, можливо,комусь і життя.