Перейти до вмісту

Росіяни почали мобілізувати своїх військових у Придністровʼї  для провокацій та демонстраційних дій на кордоні з Україною

Уже 38 доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню.

1 квітня міністерством оборони російської федерації було прийнято рішення про проведення воєнних зборів з резервістами з 04 квітня по 23 травня цього року.

“Разом з тим, активізовано роботу щодо залучення підрозділів російських військ, які базуються на території Придністровського регіону Республіки Молдова для проведення провокацій та демонстраційних дій на кордоні з Україною. Відзначено передислокацію російських військ та підрозділів так званої придністровсько-молдавської республіки з метою підготовки до ведення демонстрації готовності до наступу та, можливо, бойових дій проти України”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україні пожежу в Бєлгороді висміяли мемон з українськими птахами, а от у країни-агресора паніка, дивуються в стилі “а чому нас, за що?”

Але ворог продовжує вчиняти протиправні дії на територіях, які йому тимчасово вдалося зайняти та вдається до викрадення місцевих жителів, обстрілів житлових кварталів населених пунктів, мінування об’єктів цивільної інфраструктури, мародерства та пограбувань.

Країна-агресор відводить війська на окремих напрямках, ймовірно, щоб посилити угруповання для подальшого наступу на Слобожанському, Донецькому та Луганському напрямках. На Донецькому та Луганському напрямках ЗСУ відбили 9 ворожих атак, знищили 8 танків, 44 бойових броньованих машин, 16 одиниць автомобільної техніки та 10 артилерійських систем.