Перейти до вмісту

Розлучившись з першою дружиною я ніколи не забував про доньку. Допомагав у всьому та часто проводив з нею час.Пройшло вже багато років, а донька ще й досі тримає на мене образу

З першою дружиною я розлучився. У нас росте чудова донька, яку я дуже сильно люблю. Я ніколи не забував про неї, часто з нею проводив свій вільний час, допомагав у всьому. Пройшло багато часу, а донька ще й досі тримає на мене образу…

Зараз у мене друга сім’я. З першою дружиною я розійшовся п’ятнадцять років тому. Завжди намагався підтримувати зв’язок з колишньою дружино та дочкаю , але, самі розумієте, нова сім’я займала більшу частину часу.

З дружиною ми розійшлися мирно, без різних непорозумінь та образ. На аліменти вона не подавала, так як я вчасно виділяв пристойну суму на дитину. На той момент дочці було дванадцять років. Вік середній, ніби все можна обговорити, але, в той же час, багато сприймається занадто насторожено. Але мої спроби пояснити їй ситуацію, яка склалася багато років тому,  не принесли того ефекту, якого я намагався добитися.

Ми часто зустрічалися, але у мене завжди було відчуття її підозрілого ставлення до мене. Дочка при розмові, завжди запитувала у мене, чому я обрав іншу жінку і пішов від них, чим нова сім’я краща від колишньої, чи люблю я її, як раніше. Я їй завжди говорив що люблю та дуже сумую за нею, коли немає її поруч. Але вона підозріло все це слухала та завжди шукала неправду у моїх словах.

Також читайте: Астрологи розповіли, як час народження, впливає на долю людини

Так, як у новій родині появилася дитина, я не міг дуже часто зустрічатися з старшою дочкою та приділяти їй скільки уваги, як було раніше. Наші стосунки з дочкою за цей період часу погіршилися, я став для неї чужим, але я надіюсь, що принцеса моя підросте і все зрозуміє.

Пройшло вже більше ніж 25 років, але вона все така ж холодна. Мені здається, що вона стала ще холоднішою, появилася ще й ненависть. Мені дуже важко усвідомлювати, що моя дочка, до цього часу, не змогла мене зрозуміти і пробачити. Адже було б набагато гірше, якби ми з її мамою залишилися разом, не кохаючи один одного.

Якщо дитина виростає в такій сім’ї, то вона вважає, що відчужені відносини та непорозуміння між батьками – це нормально. А так, вона виросла в хорошій сім’ї, моя колишня дружина вдало вийшла заміж.

У мене, так, як і в колишньої дружини все склалося добре, всі щасливі у нових сім’ях , але дочка не хоче зі мною спілкуватися. У неї залишилася дитяча образа і я це розумію, але дитинство вже закінчилося.

Вона створила свою сімю та стала мамою. Я дуже надіюсь, що вона все зрозуміє та відпустить ті дитячі образи, що наші стосунки стануть теплими і ми зможемо спілкуватися як батько і дочка. Я її дуже сильно люблю!