Перейти до вмісту

Розлучився, дитина залишилася… Але це все чому? Тому, що дружина за ним не доглядала!

Ти зрозумій, я сина теж не виправдовую! – каже шістдесятилітня Наталія Андріївна. – Так, він не ангел, наробив багато гріхів.

Розлучився, дитина залишилася… Але це все чому? Тому, що дружина за ним не доглядала! Синові Наталії Андріївни тридцять два, він дійсно недавно розлучився з дружиною Іриною, залишивши в першому шлюбі дочку чотирьох років.

 

– Я бачила, як вони жили! – зітхає Наталя Андріївна. – Іра завжди була на своїй хвилі. Не вважала себе зобов’язаною ні прибирати, ні готувати. Цілими днями сиділа носом в телефоні. Дитина росла на сирках, бананах, швидкорозчинних кашах і банкових пюре. Що невістка сама їла, не знаю. Факт той, що приготовленого нічого небуло – ніколи. Син приходив з роботи і вставав до плити, готував собі і дочці!
Невістка, за словами Наталії Андріївни, не працювала, сиділа в декреті, але побутом себе майже не обтяжувала.

 

Син сам гладив собі сорочки, сам завантажував прання, стелив ліжку і прибирав у квартирі – коли вже безлад ставав таким, що «ногу нікуди було поставити».

Читайте також Три роки син був сам, а потім привів в дім нoву дружину. Вона мені одразу не сподобалася

– А я їй говорила, що цим закінчиться! – каже Наталя Андріївна. – Вона тільки руками на мене махала, ми самі розберемося, мовляв. Розібралися, угу…

Після розлучення пройшло пару місяців, а у сина Наталії Андріївни вже нова жінка. Швидше за все, відносини з Людмилою почалися у нього задовго до розставання з дружиною.

 

Нова невістка Людмила подобається свекрухи набагато більше: вона і борщі варить, і пироги пече, і навіть котлети смажить не куплені, а з фаршу, який, в свою чергу, власноруч ж виробляє на м’ясорубці.
Для сина Наталії Андріївни це взагалі фантастика і вищий пілотаж. Його перша дружина зроду так не морочитися по господарстві. Нарешті син, за словами Наталії Андріївни, знайшов собі «господиню».

 

Людмила встає раніше, щоб приготувати чоловікові сніданок, сама гладить йому штани і чистить черевики, проводжає на роботу. Вдома у неї все блищить і сяє. Навіть при тому, що Людмила працює, вона ухитряється ще і відмінно вести господарство.

 

– Небо і земля! – захоплено зітхає Наталя Андріївна. – Людочка молодець. Розуміє, що за чоловіком потрібно доглядати!