Перейти до вмісту

Розумна й вродлива дівчина, що мала багато амбіцій, втратила все через любов, яка навіть не бажає її щастя.

Ця історія не здивувала мене, але змусила задуматися. Чому так багато жінок покидають все для об’єкта свого кохання? Жінки покидають свої мрії, цілі, бажання та амбіції заради того, щоб отримати, або не втратити, любов чоловіка. Але чи дійсно це комусь потрібно, і чи це взагалі правильно. Що дає нам пожертва своїм майбутнім заради однієї людини, що просто тішить себе вашою жертовністю?

Доньку моєї подруги звали Ліля. Вона просто дивовижна дівчина, що мала таланти до вивчення іноземних мов, багато амбіцій та впертості, щоб досягнути бажаного. Всі навколо пророчили її велике майбутнє, особливо після її вступу у престижний університет, де її вихваляли всі викладачі.

Читайте також Якщо чесно, мені дуже шкода моїх батьків. Чому їхні рідні сини грубо говорячи відмовилися від них?

Загалом, з допомогою вчителів вона змогла добитися поїздки закордон, своєрідна практика на три місяці. За два місяці до поїздки вона познайомилась з хлопцем і сильно у нього закохалась, тому, коли він сказав, що, якщо вона поїде, то він її покине, вона захотіла відразу відмовилась від поїздки. Всі навколо намагалися її відмовити й таки вдалось трохи її «урозумити», що, якщо хлопець кохає, то буде її чекати стільки, скільки знадобиться.

 

Вона поїхала в Америку й пробула там півтора місяця, а після повернулась, мов не може й не хоче більше там бути, бо її самотньо, а насправді її хлопець, що все-таки її чекав, переконав, що воно її непотрібне.

Після закінчення університету, один її знайомий покликав працювати у своїй перекладацькій фірмі, але там би її довелось на тиждень, а то й два, їхати в іншу країну. Через кілька днів після цієї пропозиції, її хлопець запропонував одружитися, а коли вона погодилась, то попросив відмовитися від пропозиції, бо не хоче, щоб його дружина пропадала на роботі.

 

І Ліля таки не погодилась на ту пропозицію. Вони вирішили, що її краще буде працювати у продуктовому магазині біля дому. Розумна й вродлива дівчина, що мала багато амбіцій, втратила все через любов, яка навіть не бажає її щастя.