Перейти до вмісту

Якщо чесно, мені дуже шкода моїх батьків. Чому їхні рідні сини грубо говорячи відмовилися від них?

Нас родині було четверо дітей. Дві дівчинки та наших двоє братів. Батьки для нас ніколи нічого не жаліли, завжди з останніх сил купували нам все необхідне. Дали нам гарну освіту та належне виховання. Зараз у всіх нас вже є свої сім’ї та дітки. І це все також заслуга наших батьків, адже вони нас поставили на правильний шлях життя та допомогли усвідомити нам, що є найголовнішим. Безумовно — це сім’я.

Роки минають, і звісно, що наші батьки не молодіють. З кожним роком їм все важче справлятися з господарством та тримати двір у гарному стані. А живуть вони в селі, недалеко від міста, де всі ми живемо. Ми з моєю сестрою намагаємося всім, чим тільки можемо допомагати батькам, частенько приїжджаємо з нашими діточками просто погостювати. Вони дуже сумують за дідусем і бабусею й постійно просяться до них.

Читайте також Звертайте увагу на бабусь, які потребують допомоги і обов’язково допомагайте їм. Адже ми не знаємо, що буде з нами на схилі літ.

А ось два наших брати взагалі забули про існування їхніх батьків. Неначебто вони зовсім чужі люди. Привозили своїх дітей до них лише декілька разів. Напевно, що онуки й не знають як виглядають рідні дідусь із бабусею. Постійно придумують якісь справи, аби тільки не приїжджати. Я зрозуміла б їх, якщо вони жили в зовсім іншому місті та добиратися було б дуже довго. Але насправді живуть вони дуже близько, як кажуть у народі “рукою подати” й приїхати до батьків хоча б раз у місяць можна. Адже вони все життя своє присвятили тільки вам.

А ось нещодавно була дуже дивна ситуація. Ми з сестрою вирішили для батьків зробити подарунок й поставити їм у будинку нові сучасні вікна. Бо у них до цього часу стояли звичайні старі вікна, з яких дуже сильно віяв вітер. Ми попросили своїх братів, щоб вони допомогли нам та установили ці вікна. Але вони навіть на наше прохання відповіли відмовою. Хоча грошей ми у них не просили за вікна, ми оплатили це з сестрою удвох.

Якщо чесно, мені дуже шкода моїх батьків. Чому їхні рідні сини грубо говорячи відмовилися від них? Я вважаю, що як мінімум якась вдячність та повага до своїх найрідніших людей повинна бути присутньою у їхніх серцях. Адже вони самі вже мають дітей і я не думаю, що коли вони постаріють, то хочуть, щоб їхні діти так само відвернулися від них, як це зробили наші брати.

Ми звісно з сестрою не залишимо ніколи наших батьків і будемо завжди поруч. Але вони дуже сильно чекають та мріють колись на своєму подвір’ї побачити всю родину разом. І я це усіма силами буду намагатися зробити. Обіцяю!