Перейти до вмісту

Розвідка: жодної загрози вторгнення армії Білорусі немає

Глава головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що на цьому етапі viйни погрози вторгнення білоруської армії на територію України немає.

Про це він розповів в ефірі телемарафону

“На цьому етапі жодної загрози з білоруського боку немає, це я абсолютно впевнено можу вам сказати. Ситуація під контролем.

У Білорусі тривають і військові збори, і навчання, і зміцнення кордону, зараз проходить цілий комплекс тих чи інших дій військового призначення. Але вони не спрямовані на проведення бойових дій проти України на цьому етапі. Якщо в них з’являться такі думки, ми відразу будемо про це знати і всі разом зробимо адекватні дії”.

 

 

Читайте також: Туреччина заявила, що досягла прогресу з Росією щодо вивезення українського зерна

 

 

Зазначимо:

Збройні сили Білорусі упорядковують фортифікаційні споруди вздовж кордонів з Україною та країнами ЄС.

До того ж, щоб продемонструвати свою присутність у прикордонних з Україною районах, білоруські Збройні сили розміщують дерев’яні муляжі танків.

Командувач угрупуванням сил та засобів оборони міста Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк розповів, що не можна виключати ймовірність спроб формування нових ударних угруповань на Київському та Чернігівському напрямах. Водночас, за його словами, більшою загрозою є ймовірність ракетного обстрілу Києва.