Перейти до вмісту

Туреччина заявила, що досягла прогресу з Росією щодо вивезення українського зерна

Як відомо, Росія блокує акваторію Чорного моря, через що Україна не може експортувати своє продовольство морським шляхом. Вона також звинувачує Захід у тому, що через санкції проти неї ціна продовольства зросла.

Водночас делегація Міністерства оборони Туреччини в середу 22 червня провела переговори в Москві щодо розблокування експорту українського зерна морським шляхом.

Про це повідомляє Milliyet.

 

 

Читайте також: Які овочі краще варити перед вживанням: помилки, які роблять більшість

 

 

Як зазначили у міністерстві оборони Туреччини, зустріч відбулася у “конструктивній та дуже позитивній атмосфері”, а її учасники заявили про досягнення взаєморозуміння щодо проведення чотиристоронніх переговорів за участю України та ООН.

Росія і Туреччина також обговорили питання вивезення комерційних суден з вантажем із заблокованих українських портів і безпечного повернення турецьких літаків, що знаходяться в аеропорту Бориспіль.

Щодо чотиристоронньої зустрічі представників Києва, Москви, Анкари та ООН, то вона нібито має відбутися “найближчими тижнями”.

Турецька сторона також зазначила, що результатом переговорів став вихід першого турецького корабля – “Аз0в Конкорд” – з порту, окупованого російськими військами Мaріyполя, про що вже повідомили російські ЗМІ.