Перейти до вмісту

Риси характеру, які допоможуть досягнути успіху.

Вже давно відомо, що успішна людина відрізняється від неуспішного не тим, що їй в житті щастить і обставини складаються краще, ніж можна очікувати, а набором певних якостей характеру. І, до речі, до них не відноситься банальні працьовитість і вміння йти по головах. Принаймні, так вважають Макрей і Едріан Фернхем з Університетського коледжу Лондона, які протестували величезну кількість співробітників з високим потенціалом.

Але найприємніше те, що риси характеру, притаманні більшості успішних людей, може розвинути в собі будь-яка людина. Але, за словами дослідників, важливо не перестаратися і будь-знайти золоту середину. В іншому випадку ефект може бути протилежним.

У своєму дослідженні вони пишуть, які риси характеру повинні бути в наявності у людини, щоб вона могла досягти успіху. Для цього вони 12 років вивчали дані понад 11 тисяч кадетів Військової академії США.

Читайте також:6 способів подолати стрес.

В результаті вчені дійшли висновку, що успіх значною мірою залежить від твердості характеру — сюди вони відносять такі якості, як послідовність і наполегливість у досягненні мети.

Другим важливим критерієм виявився інтелект — він був визначальним фактором при отриманні високих академічних оцінок.

Також з’ясувалося, що фізичні здібності та рішучість стали ключовим моментом у довгостроковій перспективі. Курсанти, що мають ці якості, в більшості випадків завершували всі чотири роки навчання. І якщо ви зараз подумали, що фізична підготовка важлива тільки для кадетів Військової академії, то, як відомо, тренування покращують роботу мозку і пам’ять, що теж може зіграти свою роль на шляху до успіху.

Наступною рисою характеру є прийняття невизначеності. Бо гарантувати стабільність у всьому нам не може ніхто. А якщо з терпінням ставитися до всього, що посилає життя, можна значно досягти успіху в будь-якій сфері діяльності.