Перейти до вмісту

Секрети розкішного волосся.

Пропонуємо вам кілька секретів про жінок, які мають розкішне волосся.

Вони стрижуться у профі

Щоб зачіска виглядала розкішно, вона повинна відповідати вашому типажу, овалу обличчя, структурі волосся, враховувати швидкість їх росту і зручні для вас методи укладання. Професійний стиліст завжди враховує усі фактори, перш ніж запропонувати вам нову форму або колір.

Вони правильно миють голову

Прохолодною водою (максимум — водою кімнатної температури) і дотримуючись послідовності: намочити волосся, налити шампунь у долоні, спінити його у долонях, нанести на корені волосся, помасажувати, швидко розподілити по усій довжині і змити.

Вони наносять кондиціонер до миття волосся

І таким чином вирішують обидві проблеми одразу: волосся буде легко розчісуватися, але не стане жирним та не буде швидше забруднюватися. Зате буде блищати!

Вони очищають шкіру голови

Здорова шкіра голови — здорове волосся. Щоб якісно і безпечно очистити прикореневі зони від мікрочастинок стайлінгу, бруду, пилу та інших неприємних речей, раз на тиждень вони зволожують ватяний тампон олією чайного дерева і, розділяючи волосся на проділ, проходяться по усій поверхні волосистої частини голови. А ще краще буде, якщо ви візьмете пілінг для шкіри голови .

Читайтен також: Способи, якими чоловіки показують свою любов.

Вони рідко зачісуються

Чим менше ви смикаєте волосся — тим воно здоровіше і гарніше.

Вони обирають органіку

Органічні фарби не лише не шкодять волоссю, але й доглядають за ним, роблячи більш щільним, густим і блискучим.