Перейти до вмісту

Способи, якими чоловіки показують свою любов.

Чоловіки часто вважають за краще показувати свої почуття, доводячи їх наявність, справами. Психологи розповіли , як це відбувається.

Він терпить вас під час шопінгу

Якщо чоловік смиренно чекає вас, поки ви поміряєте всі наряди і виберете той, який вам потрібен, він вас точно любить. У нього абсолютно точно є багато інших варіантів але він з вами.

Він доглядає за вами, коли вам погано

Досить часто зустрічаються чоловіки,  це навіть можуть вважати марною тратою часу. Якщо чоловік терпляче робить вам чай, загортає ковдрою і нагадує про приймання таблеток, він точно закоханий і намагається таким чином показати свої почуття.

Він терпить ваших родичів

Він ходить до ваших батьків і не звертає увагу на їх критику, негатив. Він поважає їх, тому що поважає вас. Також про любов чоловіка можна судити за його згодою їздити до вас на дачу і допомагати з городом.

Він йде наперекір своїм принципам

Наприклад, він може замість планової зустрічі з друзями залишитися з вами вдома і подивитися кіно. Він може робити те, що йому абсолютно не подобається, щоб зробити вас щасливою. Це і є справжнє кохання, яке не описати трьома словами “Я тебе люблю”. Це справжні почуття, які гріють душу.

Читайте також: Пунктуальнісь може стати вашою рисою характеру.

Він робить вам подарунки

Важлива не їх вартість, а сам факт того, що він намагається зробити для вас щось приємне, позитивне. Це може бути позапланова прогулянка або смачна вечеря. Навіть якщо він зустрічає вас з роботи, хоча не повинен, це теж можна вважати подарунком.

Він сидить з дитиною, якщо ви втомилися

Діти вимотують сильніше роботи, тому мамі частенько потрібен відпочинок. Чоловік може давати жінці свободу, беручи на себе турботи про дітей. Він може піти погуляти з ними або пограти з ними вдома, щоб дружина могла спокійно відпочити .