Перейти до вмісту

Селена Гомес зізналася, що у неї біполярні розлади

28-річна Селена Гомес раніше неодноразово відверто розповідала шанувальникам про панічні атаки і затяжні депресії, якими вона страждає. На цьому тижні співачка в черговий раз торкнулася теми ментального здоров’я. Зірка зізналася, що довгий час страждала через те, що лікарі не могли поставити їй правильний діагноз. Лише через деякий час вона дізналася, що у неї біполярні розлади.

 

«Ця тема мені дуже близька. Я завжди була чесна щодо свого психічного здоров’я, тому розуміла, що обов’язково повинна цим поділитися. Я знаю, що над багатьма людьми з такими ж проблемами все ще висить клеймо, а вони самі навіть не знають свого діагнозу. Це дуже засмучує, адже в такі моменти ти усвідомлюєш, наскільки самотній. Ти відчуваєш себе божевільним і ставиш собі питання: “Чому інші люди не відчувають те, що відчуваю я?” – поділилася Селена.

 

Читайте також Рецепт Львівського сирника, без борошна

 

Гомес також звернулась до воїх прихильників  серйозно підходити до питань психічного здоров’я і визнала, що їй було дуже непросто задаватися своїми проблемами в період самоізоляції.