Перейти до вмісту

Батьки вирішили одружити дітей таємно, але вони не могли подумати, що діти також влаштують проти них підступний план …

Остап і Настя були їз заможніх сімей. Вони часто ходили одни до одного в гості та їздили разом відпочивати. Діти були майже однолітками, тому, ще з самого дитинства батьки між собою домовилися, що коли діти виростуть, одружаться під наглядом дорослих. Сім’ї мали навіть спільний бізнес.

Діти поки дорослішали, нічого не розуміли. У них були зовсім інші плани та мрії. Остап і Настя часто спілкувалися між собою, але великої симпатії у них не виникло. Діти дружили з різними дівчатами та хлопцями. Коли Настя вчилася у інституті, їй сподобався хлопчик, і вона почала з ним зустрічатися, а у Остапа також була кохана дівчина. Вони приховували від батьків своїх коханих, адже думали, що вони багаті, і не приймую бідніших за них.

Коли діти закінчили інститут, батьки почали між собою планувати весілля, не сказавши нічого дітям. Вони потайки взяли паспорти дітей, пішли в РАЦС і написали заяву, замовили та зробили внесок у дорогий ресторан, адже вісілля планували шикарне … Потім зібрази дітей разом, та сказали, що вони все зробили для їхнього щастя.

Читайте також: Ароматні печериці під сиром: швидко та дуже смачно

Діти не хотіли розчаровувати своїх батьків, тому придумали підступний план проти них. Погодившись на весілля, вони паралельно випрошували в батьків грошей, ніби то на подарунки один для одного. Весілля вони відгуляли, усі були задоволені.

Потім батьки та інші гості подарували їм купу грошей для сімейного життя, а батьки також купили весільну подорож, квитки за кордон, на цілий місяць. Узявши ці квитки, Остап і Настя купили такі ж самі для своїх половинок.

На відпочинок вони поїхали парами, а уже звідти хто куди. Остап з дівчиною поїхав в одне місто, Настя з коханим у інше. І там вони подали заяву на розлучення. Подаровані гроші вони розділили між собою, і тепер живуть кожен своїм щасливим життям …