Перейти до вмісту

Ще з самого початку, як мій син Андрій почав зустрічатися з Мариною, говорила я йому: “Ну не пара вона тобі, навіщо тобі жінка з дитиною”

Ще з самого початку, як мій син Андрій почав зустрічатися з Мариною, говорила я йому: “Ну не пара вона тобі, навіщо тобі жінка з дитиною”. Не послухав мене, все одно одружився з Мариною.

Після весілля вони стали жити разом. Андрій мав добру роботу, тому мав змогу орендувати хорошу квартиру. Я вирішила фінансово не допомагати їм, адже годувати чужу дитину я немала бажання.

Невістка нещодавно народила дочку моєму синові, тому сидить у декреті й ніде не працює. Часто просять мене взяти дітей на вихідні, щоб провести час удвох. А з радістю погоджуюся сидіти, але тільки з власним внучкою, а чужа дитина мені не потрібна.

Читайте також: “Чого ж хочуть чоловіки”: бажання та потреби чоловіків в 30, 40 та 50 років 

Але невістка у мене хитра, каже або двох бери, або взагалі нікого не привезу. Ну якщо вона думає, що я буду просити її, то вона сильно помиляється. Не хоче внучку показувати, то й не треба.

Марина і мою другу невістку просила, щоб та тоже мені онуків не залишала. Але вона відмовилася і розповіла це мені. Я звісно, ще не розкривала всі карти й не показувала, що знаю про її хитрий план. А в мене й так троє онуків, для чого мені ще її дитина?Нехай сама виховує свою дитину.

Пройшло трохи часу, син геть забув про мене. Я так думаю, що це невістка постаралася і настроїла сина проти мене. Не знаю, як тепер правильно поступити: втратити сина і внучку, чи прийняти чужу дитину за свою.