Що може розказати про нас домашній улюбленець

Чи правда, що ми вибираємо домашніх вихованців згідно з нашим характером?

Вченими ветеринарної клініки в Нью-Йорку (США) було доведено, що тип вихованця, якого ми вибираємо зазвичай просто підходить під наш спосіб життя. Дослідження показують, що вибір собак, кішок і деяких інших видів тварин може ґрунтуватися на психології людини.

Власники риб найчастіше є привабливими особами, але одночасно замкнутими. Вони більш різноманітні в своїх бажаннях і способі життя. Дослідження проведені університетом штату Орегон (США) показали, що власники риб менш песимістичні і менш цинічні за інших. Також вони проявляють мало інтересу до матеріальних благ, предметів розкоші та більш вільні духом.

Власники котів більш схильні до пригод. Вони є творчими особистостями, але вони також невротики, більш неспокійні, незалежні і обережні. Любителі цих маленьких тварин є більш замкнутими особистостями та володіють більш високим рівнем інтелекту, ніж власники собак.

Читайте також: Качка в темному пиві, запечена в духовці

Особи, які надають перевагу собакам, більш схильні до того, щоб вести здоровий спосіб життя. Вони краще справляються зі стресом, саме тому у них з меншою ймовірністю може бути діагностована депресія. Також одне дослідження показало, що власники собак набагато менше засмучуються, особливо якщо вони самотні.

Той, хто тримає птахів як домашніх тварин, швидше за все в соціальному плані екстраверт. Такі особи є більш індивідуальними, ніж інша частина власників домашніх тварин. Також дослідження, опубліковане в журналі «Psychological Reports» повідомляє, що жінкам, які мають птахів, притаманний домінуючий характер.

Власники змій і всіх видів рептилій є дуже підозрілими особистостями. Ці люди найбільш незалежні, ніж інші вищезгадані власники тварин. За даними дослідження вони менше відчувають потребу в спілкуванні з іншими людьми.