Перейти до вмісту

Що нам тепер робити? Попередити сина, щоб не відповідав на бабусині провокаційні питання? Але ж маленький хлопчик поки і не зрозуміє, що його використовують, щоб добути інформацію.

Коли ми з Віталіком тільки створили сім’ю і почали жити окремо, – згадує Світлана, – свекруха хотіла бути у курсі всього, що відбувається у житті молодят. Подумаєш, таємниця, чому не можна сказати матері, що ви зібралися меблі нові купляти? Я б і порадила, і допомогла. У мене ж більше досвіду, ви ще молоді, багато ще незнаєте. Дівчині коштувало величезних зусиль і витрати нервів відстояти свої кордони, своє право на те, що вона господиня, що готова поважати, цінувати, дякувати і спілкуватися, але втручання у внутрішні справи вона не потерпить.

Оксана Василівна після тих перших місяців змирилася, стихла, – згадує Світлана, – відносини вишикувалися. Звичайно, багатьом вона бувала і незадоволена, але без спроб диктату. Жінка пов’язує новий випадок напруженості з тим, що підріс син, тепер бабуся проводить з онуком набагато більше часу, іноді забирає його на вихідні. Черговий випадок, забравши внука до себе на вихідні, бабуся все з нього вивідала, все, що відбувається і про що говориться вдома, вона просто підкупила його черговими подарунками.

Коли свекрусі подзвонив Віталій з претензіями, що неприпустимо привчати дитину базікати, доповідати, що підкуп є неприпустимим, – я до вас не лізу, що такого, якщо дитина рідної бабусі розповість, що там у мами з татом відбувається? Те, що дитина говорить, то це ще половина справи, набагато серйозніше, те, що вона нам сина виховує безпринципним, готовим на все, заради подарунків.

Читайте також: Наталя закрутилася у вирі життя молодої мами. Про минуле, а саме про Андрія вона і не згадувала. Тай і йому уже пройшло марення дівчиною. Уже не давав про себе чути.

Що нам тепер робити? Попередити сина, щоб не відповідав на бабусині провокаційні питання? Але ж маленький хлопчик поки і не зрозуміє, що його використовують, щоб добути інформацію. Обмежити спілкування дитини з Оксаною Василівною? Принаймні до того часу, поки або Артем не підросте або бабуся не вгамується?