Перейти до вмісту

Що про характер людини може розповісти її улюблена чашка

Колір

 

Кожній людині подобається певний колір, і вона, сама того не усвідомлюючи, вибере для повсякденного користування кухоль улюбленого забарвлення. Колірні переваги, на думку психологів, є відображенням рис характеру особистості.

 

Червона чашка — вибір цілеспрямованої, амбітної людини. Така особа бажає бути кращою і першою у всьому. Власник кухля червоного забарвлення енергійний і діяльний, але при цьому занадто емоційний. У нього є схильність дратуватися через дрібниці. Такі люди нерідко гнівливі і навіть агресивні.

Цікаве спостереження зроблене вченими: в червоній чашці напій здається більш гарячим, ніж він є насправді.

 

Читайте також:Помилки при виборі чоловіка

 

Жовтий кухоль вибирає для себе особа, що відрізняється допитливістю, безтурботним ставленням до життя, прагненням до незалежності. У неї є схильність до навчання, пізнання нового. Така людина має безліч захоплень, раз у раз замінюючи одне іншим. Крім того, це великий модник, який прагне завжди мати стильний і привабливий вигляд.

Близьким людям господар кухля жовтого забарвлення нерідко здається настирливим і метушливим.

 

Зелена чашка — вибір людей працьовитих, старанних, енергійних, впевнених в собі і своїх силах. При цьому вони дуже амбітні, мають задатки лідера. Така особа педантична і вперта, звикла домагатися поставленої мети.

Господар чашки салатного або смарагдового відтінку честолюбний. Він мріє чути від оточуючих похвали і компліменти, жадає визнання власних заслуг і поваги. У нього є неприємна звичка повчати інших. Таку людину також відрізняє користолюбство і розважливість.

 

Особа, що віддає перевагу білому посуду, волелюбна і вельми дотепна. Її відрізняє весела вдача. Однак в суспільстві сторонніх така людина стає замкнутою, нетовариською. Може навіть здаватися їм похмурою і відлюдною.

Біла чашка – вибір непересічної особистості з добре розвиненою інтуїцією. Такі люди дуже вимогливі до себе і тих, хто їх оточує.

 

Синій кухоль вибирає особа, любляча спокій і прагне до гармонії. Вона неконфліктна, миролюбна, привітна з іншими людьми. Власник чашки синього забарвлення не терпить самотності і нудьги. Це дуже чутлива натура, ранима, образлива.

 

Чорна кружка – вибір ідеалістів, які бояться розчарувань. Психологи стверджують, що характер власника посуду чорного забарвлення схожий з любителями білого посуду, з тією лише різницею, що йому не вистачає відчуття внутрішньої гармонії. Така особа схильна до підвищеної тривожності.

 

 

Форма

Проста кружка, особливо, якщо вона зроблена з прозорого скла, належить людині чесній і справедливій, що тримає емоції під контролем. Така особа вміє домогтися поваги тих, хто її оточує.

 

 

Чашка, що має широкі краї (або піала), — вибір товариської і доброї особи, довірливої, доброзичливої. Такі люди дуже гостинні і мають багато друзів.

Чашкою на ніжці володіє егоїст, який не вміє співчувати іншим. Такій особистості властиво розхвалювати себе на всі лади, хвалитися перед оточуючими.

 

Посудина з вузькою шийкою — вибір хитрої особистості, розважливої і меркантильної. Така людина ніколи не упустить свою вигоду.

 

Кружка, що має незвичайну форму, найчастіше належить життєрадісному оптимісту, креативному, який прагне бути в центрі уваги.

 

Дитяча чашка з мультяшними героями — ознака інфантильності людини, якій вона належить. Її власник звик віддаватися мріям, дивитися на життя крізь рожеві окуляри.