Перейти до вмісту

Що таке число Душі і як воно впливає на нашу долю

Число Душі – найсильніша з вібрацій людини. Персональне Число Душі розкриває шлях, який людина вибирає для себе.

Люди, що мають непарне Число Душі, – непосиди, добре навчаються, люблять подорожувати, постійно прагнуть до змін. Для них власний життєвий досвід має більшу вагу, ніж сторонні поради і повчання. Володіють великим самовладанням, мають тягу до старовинних речей і почуттєвих задоволень. Такі люди подобаються, але не завжди люблять.

Люди з парним Числом Душі відрізняються запальним характером. Вони мають яскраво виражену схильність до управління. Завжди готові вийти на перший план і взяти те, що їм належить.

Число Душі 1

Число Душі 1 належить тим, хто народився 1, 10, 19, 28 числа місяця. Люди з Числом Душі 1 сповнені нових ідей, особливо коли переконані в тому, що знаходяться на вірному шляху. Їх дуже важко переконати змінити свою поведінку, думку чи рішення.

Таким людям властивий егоїзм, прагнення до лідерства. Ці люди завжди прагнуть бути першими і незалежними. Це досить енергійні і амбітні особистості з творчим складом мислення.

Вони привабливі та ерудовані, тим не менш можуть бути віруючими людьми. Ці люди не люблять критики, але люблять критикувати інших. Вони хочуть необмеженої свободи. Вони зрозумілі в усьому, що стосується самовираження і люблять короткі відповіді на свої питання.

Як правило, людей числа 1 помічають і люблять представники протилежної статі. Найактивніші роки їх життя – 35-39 років.

Число Душі 2

Число Душі людей, народжених 2, 11, 20, 29.

Ці люди – ідеалісти і романтики. А також мрійники. У них розвинені уява та інтелект. Їм подобається порядок і пунктуальність. Вони уважні і цілеспрямовані.

Люди – двійки привабливі, розбираються в мистецтві і знають, як закрутити голову іншим. У них добре серце, вони ніжні, вірні і завжди готові прийти на допомогу. Вони вважають дружбу святою і жертвують всім, що мають, заради інших.

Такі люди комунікабельні та емоційно пов’язані з іншими людьми і дотримуються філософії мирного існування.

Ці люди потайливі, але ніколи не брешуть і не терплять брехні від інших людей.

Число Душі 3

Число Душі 3 належить тим, хто народився 3, 12, 21 та 30 числа. У вас гострий розум і природна інтелігентність. Володіючи проникливим розумом і незвичайною інтуїцією ви вмієте бачити людей наскрізь.

Вам не слід противитися долі і час від часу дозволяти їй нести себе за течією, щоб прийти до успіху і благополуччя.

Люди з числом 3 незалежні, сильні, активні, надійні, дисципліновані, самовпевнені, ініціативні, амбітні. Люблять завжди і скрізь бути першими. Вони постійно думають про майбутнє.

Люди – трійки не люблять підкорятися і віддають перевагу свободі, тому прагнуть створити свою справу, в якій були б повновладними господарями. Досягти успіху їм допомагають вроджене гостре чуття і логіка. Вони дуже швидко розуміють, що їм вигідно.

Люди числа 3 доброзичливі і експансивні, вони досягають успіху завдяки своїй комунікабельності та багатосторонності. Ніколи не сидять без діла, старанно працюють протягом свого життя.

Такі люди завжди дотримуються даного слова і виконують обіцянку, тому дуже надійні. Цінують порядок і дисципліну. Виконують накази тільки тих, кого поважають, і мріють перевершити їх. Але таке прагнення часом, перетворює їх у диктаторів.

Вони щасливі в коханні. Завжди оточені представниками протилежної статі. Нерідко це створює їм проблеми.

Число Душі 4

Люди Числа Душі 4 народилися 4, 13, 22 або 31 числа.

Числом 4 управляє Раху, який постійно змінюється – він ніколи не стоїть на місці, завжди рухається або вперед, або назад. Вплив Раху вносить в життя людей 4 раптові зміни. Четвірки будуть постійно відчувати злети і падіння. З-за цього у них розвивається деяка двоїстість натури, недовірливість. Постійна невизначеність змушує їх питати поради у інших і діяти у відповідності з їх рекомендаціями.

Четвірки вперті й наполегливі. Раху дає їм твердість, сміливість і терпіння, тому вони можуть витримати біль і будь-які страждання. Це надійні і терплячі люди, які можуть адаптуватися до будь-яких умов. Нерідко відчувають себе самотніми і покинутими.

Четвірки дуже потайливі. Вони не розголошують своїх секретів навіть тим, хто дорогий і близький.

В кінці свого життя люди числа 4 досягають успіху і слави. Вони також можуть розбагатіти, отримавши спадщину.

Число Душі 5

Люди з Числом Душі 5 народилися 5, 14 або 23 го числа.

Оскільки число 5 – це середина числового ряду від 1 до 9, таке положення дозволяє їй миттєво приймати рішення. Вона швидко отримує необхідну інформацію і є природним захисником і порадником багатьох людей.

Люди числа 5 володіють ніжним і вразливим характером і намагаються кожну хвилину чому-небудь навчатися. Люблять розваги і намагаються створити навколо себе веселу й щасливу атмосферу. Не будують довгострокових планів, хоча вони завжди зайняті розробкою нових шляхів для отримання грошей. Постійне бажання заробити штовхає їх до азартних ігор. І якщо вони в ці ігри залучаються, то можуть втратити все.

Володіють великою інтуїцією і можуть точно зрозуміти намір будь-якої людини і здатні передбачати маневри своїх конкурентів. Вони дають відповіді ще до того, як дослухають питання.Вони економні і здатні збирати гроші на чорний день.

П’ятірки пунктуальні і завжди кудись поспішають. П’ятірки іноді воліють жити далеко від своїх родин в інших країнах, насолоджуватися життям і вчитися.

П’ятірки дуже піклуються про своє здоров’я. Піклуються про свою зовнішність, мають міцну статуру, і вони залишаються здоровими і активними до похилого віку. Зазвичай живуть довго.

Число Душі 6

Шість – Число Душі тих, хто народився 6, 15 або 24-го числа будь-якого місяця. Такі люди притягують до себе оточуючих, вони чемні, артистичні, володіють тонким смаком. Легко витрачають гроші. Люблять подорожувати і часто виїжджають за кордон. Надто піклуються про свою зовнішність і намагаються завжди одягатися представницьки.

Читайте також: Пари, які присвячують себе повністю і безповоротно коханій людині, як правило розходяться

Це – універсальні друзі, хороші члени сім’ї. Дбайливі і уважні по відношенню до своїх. Друзі люблять їх за витончений смак, гарні манери, запобігливість і м’якість. Шістки досить-таки щасливі і здатні отримати всі блага і всю розкіш сучасного життя в досить молодому віці.

Число Душі 7

Сім – Число Душі людей, народжених 7, 16 або 25 го числа будь-якого місяця.

Представники цього числа найчастіше люди, які прагнуть пізнати і проникнути в суть всього невідомого і таємничого.

Це люди незалежні і індивідуалісти, їх важко зрозуміти, тому що вони мовчазні та замкнуті. Тому часто по життю йдуть поодинці, самотність ніколи не буває тяжкою.

Сімки не люблять натовпу і намагаються проводити у зіткненні з природою. Незважаючи на свою невпевненість, всередині це добре організовані люди, що володіють постійністю життєвих принципів, за допомогою яких підтримують фізичне і ментальне здоров’я. Вони вміло складають плани.

Сімки миролюбні, але не терплять, коли ними командують. Можуть багато доброго зробити для людини, з якою дружать, і також доставити багато неприємностей, коли розривають дружні відносини. На будь-якій роботі, як правило, досягають високого становища. Облаштовуються у своєму житті вони зазвичай ближче до 34 років, а справжнього успіху і багатства домагаються досить-таки пізно.

Число Душі 8

Вісім – Число Душі людей, що народилися 8, 17 і 26 го числа будь-якого місяця. Вісімка – це знак нескінченності. Тому люди – вісімки лукаві і можуть впадати в крайнощі, дивуючи оточуючих такими кардинальними змінами.

Вісімки – це магнати. Якщо ви Вісімка, то можете дуже багато чого досягти в матеріальному плані, варто лише захотіти і докласти зусиль, хоча і не особливо великих. Гроші люблять вас і до вас охоче приходять в свій час. У вас є приголомшлива здатність втілювати свої мрії та ідеї в реальні справи.

Вісімки дуже мстиві, не прощають образ і затаюють злобу в серці до кінця життя, терпляче вичікуючи потрібного моменту для нападу на кривдників.

Для вісімок не існує норм і правил, вони не люблять підкорятися і часто конфліктують з представниками влади. Заради грошей займаються будь-якою роботою. До 35 років вони взагалі не вміють збирати гроші і за своє життя зустрічаються з декількома фінансовими кризами. Але після 35 у них з’являються заощадження.

Число Душі 9

Дев’ять – Число Душі людей, що народилися 9, 18 або 27-го числа будь-якого місяця.

У числі 9 присутні якості всіх інших елементарних чисел, воно є самим потужним з них. Ви дуже чутливі і велелюбні. Ваша рідкісна схильність до проблем інших робить вас чудовим другом.

У людини з Числом Душі 9 сильний владний характер, високі ідеали. Дев’ятки народжені з якостями лідера і можуть легко контролювати впертих. Люди з числом 9 народжені, щоб домогтися успіху: у них для цього є всі необхідні якості.

Дев’яткам, як і спортсменам, не чуже суперництво. Вони дуже сміливі і люблять пригоди. Дев’ятки не особливо обтяжуються власними проблемами і не витрачають даремно енергію. Дев’ятки – оптимісти, незалежні, вільні, щирі, безстрашні, поривчасті; у них невичерпне джерело енергії. Не люблять бути комусь зобов’язаним, нічого не бояться.

В молодості вони відчувають безліч труднощів у спілкуванні з іншими людьми, тому їм буває непросто домогтися гідного місця в суспільстві, вдома, на роботі. Але після 40 років вони домагаються успіху.