Перейти до вмісту

Що це за шлюб такий, який не витримує перших проблем? А тим більше фінансових.

Відсутність грошей не повинна так сильно впливати на наше життя. Всі мої рідні уже знають, що гроші для мене не  головним атрибутом у жтті. І зараз, коли у нас в сім”ї скрутне фінансове становище, я до кінця хочу зберегти з чоловіком гарні та добрі відносини, а не сваритися з ним через це.

На моїх очах дуже багато сімей розлучилося на таких проблемах, як фінансова скрута. Я хочу щоб мою сім”ю це обминуло, хочу уникнути цих дрібниць. Я ніколи у чоловіка не брала гроші, ну, як не брала, брала звісно, але не” вимагала” отак буде правильніше. І тому коли зараз у нас таке становище, не хочу акцептувати на цьому увагу. Раптом чоловік сприйме мене в якості тієї, якій потрібні від нього тільки гроші?

Тим більше що зараз ми обоє наполегливо працюємо і чинити так з мого боку не тільки неправильно, але і фактично є проявом неповаги до свого чоловіка.

Читайте також: Смачна, ніжна маринована скумбрія у домашніх умовах.

Мою позицію підтримує моя мама. Це мені морально допомагає. Вона каже, що в молодості з моїм батьком у них теж було багато проблем, але вони ніколи й думки не мали про розлучення. За її твердженням саме так відносини між людьми будуються. І я в чомусь її підтримую, а в деяких моментах навіть погоджуюся. Адже правда, що це за шлюб такий, який не витримує перших проблем?

Загалом, я сподіваюся, що незабаром все зміниться. Все-таки ми завжди справлялися зі складнощами. Головне не впадати у відчай і йти до кінця.